fbpx
Apie kūno vibracijos dažnio didinimą 2

Apie kūno vibracijos dažnio didinimą

Ar Jūsų kūnas yra visiškai sveikas? Kaip veiksmingai juo rūpinatės? Ar žinote, kas yra darni vienovė su savo kūnu? Daugumai vyresnių nei 30 metų žmonių išpuoselėti arba palaikyti tobulą sveikatą yra sunkiai įgyvendinama užduotis. Tiesa, ne visi sveikatą laiko vertybe. Ir, deja, liga ne visiems yra priežastis pasirūpinti savo kūnu bei pasikeisti. Mūsų visuomenėje susiformavo tam tikri stereotipai apie tai, kas yra kūnas ir kaip su juo reikia elgtis.

1 mitas: kūnas – tai kažkas purvina, žema, tai, ką reikia nuslopinti. Dažniausiai žmonės būna nepatenkinti savo kūno išvaizda, gėdinasi jo ir kartu bijo, kad jis juos paves arba pasirodys esąs stipresnis už jų valią. Kūną kaltina polinkiu į „žemuosius instinktus“, skausmo kėlimu, trukdymu sėkmei ar jos varžymu. Apskritai kūnas pristatomas kaip priešas, kurį reikia jėga paversti tarnu ir išnaudoti.

2 mitas: kūnas sunkiai ir skausmingai pasiduoda pokyčiams. Norint jį pakeisti, reikia ilgai atlikinėti nemalonias procedūras arba kreiptis į chirurgus, kurie tai atliks greitu mechaniniu būdu. Kūnas keičiasi tik veikiant jį fiziškai. Kūnas – tai duotybė, su kuria tenka gyventi, ir mes neką galime pakeisti. Kūno sveikatos palaikymas yra mūsų jėgas ir kompetenciją viršijanti užduotis.

3 mitas: „neturiu laiko rūpintis kūnu“ ir „į kūną neverta kreipti ypatingo dėmesio – protas ir dvasia yra svarbiau“. Šiam mitui priskirtinos tokios idėjos: kūnas trukdo mano dvasiniam tobulėjimui, reikia kuo greičiau jo atsikratyti.

Yra daug įvairių kitų mitų, panašių į „aš esu tiktai kūnas“, „kūnas yra tai, kas mus skiria nuo vienovės su Dievu“ ir t. t.

Iš tikrųjų visi galime ligą paversti į sveikatą. Tam reikia pasikeisti visais lygmenimis – fiziniu, emociniu, protiniu ir dvasiniu, – nes sveikatą sukuria tik darni visų šių lygmenų vienovė, o pokytis viename lygmenyje sukelia pokyčius visuose kituose.

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti dėl savo sveikatos – prisiimti atsakomybę ir apsispręsti keistis.

Kitas dalykas – pradėti fizinį kūno ir intuityvų sąmonės valymą.

Todėl Teta gydyme yra 2 savaičių kursas “Intuityvioji anatomija”. Tačiau kad paversti ligą į sveikatą jums gali pakakti baigti Bazinio teta gydymo kursą (3 dienos) ir tapti teta gydymo praktiku. Daugiau skaitykite: www.thetahealing.com

Sekite www.tetametodas.lt naujienas apie kursus.

Scroll to Top