fbpx
Seminarai 1

RITMAS į tobulą svorį. Teta gydymo kursas Kaune

vasario 18 d. 10:00 iki vasario 18 d. 18:00

Kaunas

Ar esate pasirengęs rasti tikrąjį ritmą savo gyvenime?
Pakeiskite savo įsitikinimus ir sužinokite apie naują įdomų būdą atsikratyti svorio ir panirkite į vidinę ramybę. Tai ne tik svorio metimo seminaras! Tai yra tikro proto, kūno ir dvasios ritmo radimas, tuo pačiu pasitelkiant savo vidinį grožį ir meilę sau per savo svajones ir norus! Šiame seminare išmoksite Viannos svorio metimo paslapčių.
Tai nėra apie tai, kas yra liekniausias ar gražiausias! Tai yra patogumas savo kūne ir vidinės ramybės bei laimės radimas priimant tai, kas esi.
THETA RITMAS, skirtas surasti tobulą svorį!
Susigrąžinti
Kaip
Tavo
Tikras
Aukštesnysis Aš
Manifestuoja
Tau tobulą svorį

Tyrinėkite savo vidinę būtį ir tapkite puikiausia savo versija, kokia tik galite būti. Sužinokite, kaip maitinti kūną geriausiais jausmais ir maistu, už kurį jūsų kūnas apdovanos jus, 8 minučių taisyklę ir slaptą Viannos pratimą!

 

Dalyvavimo sąlygos: šiame kurse gali dalyvauti tik baigusieji Giliminių kasinėjimų kursą.

Dalyviai gauna: metodinę medžiagą lietuvių k.

Kursai vyksta 1 dieną su pietų pertrauka.

Baigus kursą išduodamas atitinkamo lygio teta praktiko sertifikatas. Sertifikaciją suteikia Theta Healing Institute of Knowledge – THINK (JAV).

Seminarą veda Teta gydymo praktikė, instruktorė-mokytoja, turinti meistrės laipsnį Vilma Urbanavičienė. Daugiau: https://www.tetametodas.lt/apie-mane/

Kurso kaina 120 EUR. Užsiregistravus ir sumokėjus depozitą iki vasario 14 d. kaina 100 EUR.
Maitinimas vegetarinis 3k/d – 15 Eur.

Scroll to Top