fbpx

Kas yra „ThetaHealing“ technika?

„ThetaHealing“ meditacijos techniką sukūrė Vianna Stibal 1995 m. per savo asmeninę kelionę sveikatos atgavimo link. Savo pirmojoje knygoje ji pasakoja apie savo asmeninę gijimo kelionę ir ryšį su Kūrėju pasitelkus jos meditacijos techniką. „ThetaHealing“ technikos Vianna pradėjo mokyti tik maždaug nuo 2006 m., kai ištobulino techniką dirbdama su savimi.

„ThetaHealing“ technika yra meditacijos technika, kurioje dvasinė filosofija naudojama protui, kūnui ir dvasiai tobulinti, o tuo pačiu siekiant priartėti prie Visa, Kas Yra, Kūrėjo (mūsų Dievas turi daug vardų ir mes jį vadiname Kūrėju). Tai yra sutelkta malda Kūrėjui, leidžianti ugdyti protą, kūną ir dvasią, atsikratyti varžančių įsitikinimų ir gyventi mąstant teigiamai, ugdant gerąsias savybes visame, ką darome. Medituojant ir meldžiantis „ThetaHealing“ technika padeda kurti teigiamą gyvenseną.

Visuomet mokoma, kad „ThetaHealing“ techniką reikia naudoti kartu su įprasta medicina. Šios technikos dėka galima sužinoti, kaip pradėti naudotis savo paties įgimta intuicija ir, pasikliaujant besąlygiška Visa, Kas Yra, Kūrėjo meile, leisti šiai atlikti tikrąjį „darbą“. Manome, kad Theta ir delta smegenų bangas naudojančios (fizikos ir kvantinės fizikos veikimą įtraukiančios) sutelktos maldos dėka iš tiktųjų galite pamatyti, kaip Visa, Kas Yra, Kūrėjas akimirksniu sukuria fizinę ir emocinę gerovę. Sužinojome, kad pasitelkus „ThetaHealing“ techniką intuityvūs gebėjimai gali būti panaudoti siekiant sukelti akimirksniu įvykstančius pokyčius bei fizinę ir emocinę gerovę.

Norėdami sužinoti apie „ThetaHealing“ techniką daugiau, apsilankykite www.thetahealing.com

Patirti ir patys išmokti teta gydymo galite www.tetametodas.lt

Scroll to Top