fbpx

Savigyda

Ar gerai žinome pagrindinius ląstelių mechanizmus ir procesus, kurie visą laiką veikia mūsų kūnuose? Kur baigiasi mūsų galimybės daryti įtaką šiems procesams?

Tokius klausimus kelia „ThetaHealing®“ mokslas, tirdamas priežastis, prisidėjusias prie kelių šimtų tūkstančių užfiksuotų ir aprašytų atvejų, kuriuose žmonės peržengė žmogaus kūno galimybių ribas.

Iki 6 mėnesių amžiaus bet koks kūdikis gali atauginti savo kūno dalis. Nupjautas jo piršto galiukas paprasčiausiai ataugs be jokių randų. Mūsų kūnams senstant, šis gebėjimas atsikurti yra išjungiamas. Vis dėlto atsikūrimo mechanizmai niekur nepradingsta. Jie tiesiog „miega“. Šis „atkuriamasis žinojimas“ grindžia ląstelių tyrimus ir jų įgyvendinimą, kurie iki šiol yra moraliai abejotini, invaziniai ir brangūs. Ir, galų gale, jie tik mėgdžioja tai, ką kūnas ir taip gali padaryti pats.

Citata

„… reikia pripažinti, kad veiksniai ar mechanizmai, atsakingi už savaiminį grįžimą į ankstesnę būklę, remiantis dabartinėmis priežastimis yra suprantami miglotai arba nežinomi. Vis dėlto kai kuriais atvejais turimos žinios leidžia numanyti, kad turbūt svarbus buvo hormoninis poveikis. … Kitais atvejais gydymo proceso eiga leidžia pagrįstai manyti, kad atsakingas buvo imuninis mechanizmas.“

Jau matėme, kaip mūsų Kūrėjas suteikė mums galių jaudinančiais ir netikėtais būdais daryti poveikį savo kūnams. Kodėl negalėtume įjungti atsikūrimo mechanizmo kada tik panorėję? Ar mūsų kūnuose yra dar kokių nors procesų, kurie laikui bėgant buvo užmiršti ir apie kuriuos paprasčiausiai nežinome, nes jie niekada nepasireiškia?

Pažvelkite į statistikos duomenis apie žmones, kurie nuo savo ligos išgijo be jokio medicininio ar kitokio gydymo. Vyraujanti medicina šiuos atvejus vadina „savaimine remisija“. Vėžio atveju W.H. Cole ir T. C. Everson ją apibrėžė taip: „Dalinis arba visiškas piktybinio auglio išnykimas netaikius jokio gydymo arba taikant terapiją, laikoma nepakankama, kad padarytų pastebimą poveikį vėžinei ligai.“ Daugybę metų manyta, kad tokie atvejai yra ypatingai reti – apytiksliai vertinant, maždaug 1 iš 100,000 vėžio atvejų. Patikimų duomenų nebuvo.

2008 m. publikuotame kruopščiai parengtame tyrime apie mamografiją nustatyta, kad 22 proc. visų krūties vėžio atvejų įvyko savaiminis grįžimas į ankstesnę būklę. Šis skaičius taip pat nėra teisingas 100 procentų, nes į jį įtrauktos tik tos moterys, kurios kreipėsi medikų pagalbos arba buvo tiriamos ir tada pasijuto geriau. Į šį skaičių neįtrauktos krūties vėžiu sirgusios moterys, kurios nesikreipė medikų pagalbos ir jų gali būti netgi dar daugiau.

Pasiskaitykite apie savaiminę remisiją daugiau

Savaiminė remisija

Daugelis medikų žino, kad kovojant su liga labai svarbus teigiamas požiūris į gyvenimą. Bet ar gali būti, kad „teigiamas požiūris“ paprasčiausiai reiškia nematomus, neišvystytus „ThetaHealing“ gebėjimus, kuriuos mums suteikė Kūrėjas? Mes tikime, kad būtent taip ir yra! Daugybę kartų matėme žmones, kurie pagerino savo sveikatą ir išsigydė, pasitelkę „ThetaHealing®“ galią. Tai vienas iš dalykų, kuriuos tiriame „THInK™“ programose ir kuris yra „ThetaHealing®“ mokslo pagrindas. Norėdami įvaldyti šią techniką ir atsiverti naujų ir jaudinančių gydymo galimybių pasauliui, prisijunkite prie mūsų svetainėje ThetaHealing.com.

 

Scroll to Top