rainbow-young-adult

Intuityvių gebėjimų tobulinimas – kursas “Vaivorykštės vaikai”

rugpjūčio 13 d. 10:00 iki rugpjūčio 16 d. 18:00

Intuicijos tobulinimas – Teta Gydymo kursas “Vaivorykštės vaikai” skirtas aktyvuoti ir stiprinti intuiciją

Šis kursas suteikia mums galimybę didinti ir stiprinti savo intuiciją, kad galėtume ja sąmoningai naudotis atverdami aiškiaregystės, aiškiagirdystės, matymo ir numatymo paslaptis. Nuo laikų pradžios pasaulis laukė ateinančių Vaivorykštės žmonių, nešančių begalinę meilę, priėmimą ir harmoningą susiliejimą su Visata. Jau atėjo transformacijos metas ir mes galime savyje atverti Vaivorykštės žmonių gebėjimus ir energiją. Šis kursas skirtas visiems, kurie nori giliau pajausti ir tobulinti savo intuiciją. Šį kursą gali lankyti Teta gydūnai bei tie, kurie tik susipažįsta su Teta gydymo technika ar iš viso nieko apie ją nežino.

Registracija. SPAUSTI ČIA.

Mes visi turime gilius intuityvius gebėjimus ir kiekvienas galime išsiugdyti tokius gebėjimus kaip gydymas, pokalbiai su dievu, aiškiaregystė, empatija, aiškiagirdystė, ateities nuspėjimas ir daug kitų dalykų.rnrnŠie gebėjimai mums priklauso jau nuo gimimo, mes visi juos turime, tačiau ne pas visus jie  vienodai ištobulinti. Juos reikia tobulinti ir treniruoti kaip raumenis.rnrnBūtent tai mes ir siūlome savo kurse: atverti, suvokti ir ištobulinti savo intuityviuosius gebėjimus. Intuicijos ir aiškiaregystės tobulinimo kurse Jūs: – puoselėsite savo telepatinius gebėjimus ir išmoksite siųsti ir priimti mintis;rnrn- susipažinsite su kristalais bei gydančiomis jų savybėmis;rnrn- išmoksite bendrauti su gėlėmis ir gyvūnais;rnrn- išmoksite intuityviai nuskaityti istorijas ir įsitikinimus, slypinčius negyvuose daiktuose;rnrn- sutiksite savo gyvūną- totemą ir išmoksite tų savybių, kurių jums dar trūksta; – išmoksite dirbti su kristalo kamuoliu, matyti praeitį ir ateitį; – išmoksite bendrauti su angelais sargais; – išmoksite matyti ir transformuoti aurą; – išmoksite intuityviai skaityti kortas; – išmoksite žaisti su Būties Dėsniais; – sužinosite daug kitokių dalykų.
Norintiems baigti šį kursą, nėra išankstinių reikalavimų – jame gali dalyvauti kiekvienas. Baigus kursą bus išduodamas  THInK™ Vianos Stibal instituto Teta gydūno sertifikatas. Kursas vyks keturias dienas iš eilės nuo 10 val. iki 18 val.
Rytais ir vakarais pasidalinsiu kitomis praktikomis, padedančiomis atverti savo potencialą, taip pat lavinsime meditacijos, savęs pažinimo įgūdžius.

Seminaras vyks nuostabioje magiškoje vietoje tarp Kauno ir Šakių – Dijūta kalnalyje.
Gyvensime patogiose dvivietėse, trivietėse ar penkiavietėse jurtose. WC ir dušai yra bendri. Kai kurios jurtos yra liukso tipo su visais patogumais.
Gausime maitinimą 3 k/d.

Seminarą veda Teta gydymo meistrė Vilma Urbanavičienė. Daugiau: http://www.tetametodas.lt/apie-mane/

Būtina išankstinė registracija, bei depozito pervedimas.

Seminaro kaina 350 EUR . Užsiregistravus iki rugpjūčio 6 d. kaina 240 EUR.
Nakvynės kaina nuo 15 iki 30 Eur nakčiai priklausomai nuo namelio tipo. Maitinimas 10 Eur dienai 3 k/d.

Registracija. SPAUSTI ČIA.

Depozitą 60 EUR pervesti: Viešoji Įstaiga „Šviesos namai“
Gedimino g. 26 b, Kaunas LT 44319
Įmonės kodas: 136056354
Ne PVM mokėtojas
Acc no: LT90 7044 0600 0390 1370
Bankas: AB „SEB Bankas“
Mokėjimo paskirtis: VV 08.13

Registracija: vilma@tetametodas.lt 868786760rnrn
Daugiau apie teta gydymą skaitykite: www.thetahealing.com (Viannos tinklapis anglų k.) www.tetametodas.lt (Vilmos tinklapis liet.k.)

Scroll to Top