fbpx
Trys DNR grandinės. Oficialios žinios 2

Trys DNR grandinės. Oficialios žinios

 DNA spirales

Dvejų metų berniukas tapo vieninteliu žmogumi pasaulyje, kuriam diagnozuota papildoma DNR grandinė. Alfis gimė aklas ir turėjo sunkias negalios formas, todėl gydytojams teko atlikti papildomų tyrimų ir įvairių testų. Šie parodė, kad septintoje jo chromosomoje yra papildoma grandinė iš medžiagos, kuri dar niekada nebuvo nuodugniai aprašyta.

Gydytojai susidūrė su iki šiol neįvardinta būkle. Be to, jie nežino, ar berniuko būklė pagerės, ar jis gyvens trumpiau. Kai Alfiui buvo šešios savaitės, gydytojai jam aptiko retą DNR anomaliją. Po gimimo į ligoninę jis vežtas šešis kartus, įskaitant du sykius, kai buvo nustojęs kvėpuoti. Tėvai netgi manė, kad tuokart Alfis mirė, ir buvo sukrėsti, kai jis visiškai pasveiko.

babyVaiko mama pasakojo: „Kai gydytojai man pasakė, buvau visiškai sugniuždyta. Besilaukdama devynis mėnesius praleidžiate galvodama apie tai, kas bus, kai jūsų vaikelis žengs pirmąjį žingsnį arba suplos rankomis. Bet toks berniukas kaip Alfis priverčia vertinti smulkmenas. Iki 18 mėnesių jis neapsiversdavo – mes be galo susijaudinome, kai jis tai padarė… Gydytojai pasakė, kad niekaip negali užkirsti tam kelio. Aš manau, jog niekada nesužinosime, kodėl taip atsitiko. Laikiau jį rankose ir mačiau, kaip jo akys ėmė fokusuotis į mane. Šis įvykis mums tapo svarbiausiu kelrodžiu, nes nežinojome, ar tai apskritai kada nors įvyks. Mes netgi nusifotografavome sėdėdami ir žiūrėdami vienas į kitą. Alfis visiškai pakeitė mūsų gyvenimą – viskas sukasi aplink jį. Tačiau jis yra be galo laimingas berniukas ir į mūsų gyvenimą atnešė daug džiaugsmo.“

Alfio tėvai yra visiškai sveikti, kaip ir kitas jų vaikas – dešimtmetė dukra. Visų jų DNR yra įprasta.

 Mokslininkai: kaip mes ir sakėm, žmonių DNR mutuoja!

Patricijos Resch interviu su dr. Berrenda Fox, kuri pristato įrodymų apie DNR pokyčius.

PR: Ponia Berrenda, papasakokite apie save.

BF: Turiu daktaro laipsnį fiziologijos ir natūropatijos srityje. Besimokydama Europoje bendradarbiavau su žiniasklaidos priemonėmis, tai tęsiu iki šiol. Kaip žinote, dirbu „FOX Network“ televizijos programose „Pastebėjimai“ ir „X failai“.

PR: Kokie pokyčiai šiuo metu vyksta planetoje ir kaip į jų poveikį reaguoja mūsų kūnas?

BF: Vyksta esminiai pokyčiai, mutacijos, kurios, genetikų manymu, nevyko nuo to laiko, kai išlipome iš vandens. Prieš kelerius metus Mechike surengtas įvairių pasaulio šalių genetikų suvažiavimas, kurio pagrindinė tema buvo DNR pokyčiai. Mes patiriame evoliucinius pokyčius, bet nežinome, kuo tapsime.

DNA changesPR: Kaip keičiasi mūsų DNR?

B.F.: Visi žmonės turi po vieną dvigubą DNR spiralę. Dabar vyksta kitų DNR spiralių formavimosi procesas. Dviguboje spiralėje yra dvi į spiralę susisukusios DNR grandinės. Kaip suprantu, per 5-20 metų mums susiformuos dvylika spiralių. Mes mutuosime. Toks yra mokslinis aiškinimas. Tai mūsų rūšies mutacija į naują būklę, bet galutinis jos pavidalas kol kas nežinomas.

Viešai apie šiuos pokyčius nekalbama, nes mokslo bendruomenė mano, kad gyventojus gąsdinti būtų pavojinga. Juolab kad žmonės keičiasi ląstelių lygmenyje. Dirbu su trim vaikais, kurie dabar turi tris DNR spirales. Dauguma žmonių tai žino ir jaučia. Daug religijų kalba apie pokyčius ir žino, kad jie visiems tai vyks skirtingai. Žinome, kad šios mutacijos yra teigiamos, nors fiziškai, protiškai ir emociškai jos gali būti suprastos neteisingai ir kelti baimę.

PR: Ar šie vaikai pasižymi kokiomis nors ypatybėmis, kurios skiriasi nuo kitų vaikų savybių?

BF: Šie vaikai gali judinti objektus kambaryje tiesiog į juos susikoncentravę arba pripildyti stiklinę vandens, paprasčiausiai į ją pažiūrėję. Jie – telepatai. Pažinę šiuos vaikus, galbūt pagalvosite, kad jie – angelai arba antžmogiai, bet tai – netiesa. Aš manau, kad jie yra būtybės, į kurias mes išaugsime per kelis ateinančius dešimtmečius.

PR: Каip manote, tai įvyks su mumis visais?

BF: Panašu, kad dauguma iki 1940 m. gimusių žmonių negalėjo patys pasikeisti, bet inicijavo tam tikrą pradžią kitoje kartoje, kas jiems suteikia galimybę šiame gyvenime suformuoti dar vieną spiralę. Mūsų imuninės ir endokrininės sistemos yra vienas akivaizdžiausių tokių pokyčių. Tai – viena iš priežasčių, kodėl dirbu su imunologinio testavimo ir terapijos tyrimais.

Kai kuriems mano tirtiems suaugusiesiems iš tikrųjų formuojasi papildomos DNR spiralės. Kai kurie netgi būna gimę su trečiąja. Šie žmonės patiria daugybę rimtų sąmonės ir fizinio kūno pokyčių, nes viskas yra viena. Mano požiūriu, Žemė ir visa, kas čia yra, aukština vibracijas. Daugelis neseniai gimusių vaikų yra gerokai lengvesnių vibracijų. Pokyčių kelią pasirinkę vyresni žmonės patirs daugybę fizinių pokyčių.

PR: Kas sukelia pokyčius su įprastomis dviem DNR grandinėmis gimusių žmonių organuose?

BF: Paprasčiausiai mūsų DNR mutuoti gali su virusų pagalba. Todėl virusai nebūtinai yra blogi. Jie gyvena tik gyvame audinyje. DNR virusai – pavyzdžiui, Epšteino-Baro ar herpeso virusas Nr. 6 – keičia ląstelės struktūrą. Retrovirusas ŽIV nėra DNR virusas. Užuot kūręs kūno mutacijas, iš tiesų jis ėda kūną. Dauguma šį procesą perėjusių žmonių po jo turi naują profesiją, mąstyseną arba bent jau pradeda kitaip gyventi. Netgi jeigu jie jaučiasi labai ligoti, pavargę ar kartais beviltiški, tai yra dovana. Šiuo metu jie gavo galimybę pakeisti savo DNR struktūrą, o kūną – į lengvą, sveiką kūną, kuris juos nuvestų į ateinančią kartą.

PR: Kokius dar pokyčius tikėtina pamatyti?

BF: Nebebus ligų, mums nereikės mirti. Mokytis galėsime ne per kančias, o patirdami džiaugsmą ir meilę. Senoji sistema turi sugriūti ir griūva, bet be kovos pasitraukti neketina. Todėl turime daugybę karų, neveiksnūs nei daugelis medicininio gydymo būdų, nei valdžia.

Nors ir dėdamos visas pastangas, kad būtų išlaikytos, daugelis senųjų paradigmų nebepajėgios egzistuoti ir nėra jokių abejonių, kad viskas keičiasi. Tie iš mūsų, kurie nusprendė gyventi šiuo metu, yra praktiškai naujos rūšies pirmtakai. Jie tebėra žmonės, bet jų dėka Žemėje randasi Rojus. Papildomos pagalbos sulaukiame iš meistrų, neregimų labiau išsivysčiusių būtybių, angelų ir mokomės pasinerti vidun. Kuo giliau pasineriame ir kuo labiau įsiklausome į tą to tylų balsą, tuo didesnėje darnoje su vykstančiais pokyčiais esame.

PR: Koks yra šalutinis šių pokyčių poveikis?

BF: Kartais jausitės, tarsi būtumėte ne čia. Galite pajusti nuovargį, nes tiesiogine to žodžio prasme keičiasi ląstelės ir tampame naujomis būtybėmis. Kaip ir gimus kūdikiui, jums gali prireikti daug poilsio. Galbūt patirsite sąmonės painiavą ir nepajėgsite susikaupti ties kasdienėmis užduotimis, nes esame programuojami kažkam daug didesniam. Dažnai pasitaiko skausmų visame kūne be jokios konkrečios priežasties. Daug žmonių jaučiasi tarsi eitų iš proto.

Nuėję pas gydytojus, greičiausiai jokios pagalbos nesulauksite, nes jie negali nustatyti, kas vyksta. Medicinos darbuotojams sunku dėl to, kad jie nėra pratę turėti reikalų su energiniu kūnu.

Stengdamiesi būti itin aktyvūs, žmonės gali jaustis labai išsekę. Jie gali jausti, kad į paviršių iškyla jų moteriškoji pusė – būtent ji yra intuityvi. Dėl šių pokyčių pastaruosius 20-30 metų taikyta emocinė terapija buvo pagreitinta pasitelkus naują techniką. Iš esmės daugybę darbo su emocijomis, kuriam būtų prireikę tūkstantmečių, atliekame per labai trumpą laiką.

PR: Kaip padedate tiems, kurie patiria šiuos pokyčius?

BF: Mano prieiga – darbas su atskiromis būtybėmis, o ne ligos gydymas.

Pirmiausia reikalauju atlikti imunologinį testą, kurio paprastai nedaroma. Šį kraujo tyrimą atlieka patyrę specialistai tyrimų laboratorijose. Po to pacientams suteikiu informacijos. Tai labai panašu į žemėlapį, pagal kurį jie turi eiti toliau ir išsigydyti patys. Aš – ne gydytoja, o tik instrumentas, kurį galima pasitelkti individualiuose jų procesuose. Į savo kraujo analizės rezultatus žiūrinčiam ir organizme vykstančių pokyčių žemėlapį matančiam žmogui prabunda tam tikra jėga, kuri kažką spusteli pasąmonėje ir ima vesti išgijimo link.

Tikrasis sprendimas – žmogus turi prisiimti atsakomybę ir atlikti savo darbą. Aš pasitelkiu retai naudojamas priemones. Siekdama paveikti hormoninę sistemą ir sukelti DNR pokyčius, taikau daug organoterapijos metodų. Be to, darbui su energiniu kūnu naudoju homeopatiją, vitaminus, žoleles ir šaltojo lazerio terapiją. Gydymas visiškai priklauso nuo individualių poreikių.

PR: Kaip manote, kaip vystysis jūsų darbas?

BF: Į savo darbą žiūriu kaip į tiltą ar praėjimą. Tai ir mokslinė, ir empirinė prieiga. Gydymas menu ir mokslu. Naudojant tik vieną iš jų, visiško pasveikimo pasiekti neįmanoma. Nemanau, kad gydysiu visą gyvenimą, nes galvoju, kad ligos bus įveiktos. Mes, kaip sąmoningos būtybės, įveiksime ligas ir kančias.

 

Šalutinis DNR transformacijos poveikis (Ištraukos iš Susannos Thorpe-Clark straipsnio)

Šiuo metu keičiamės fiziškai, DNR lygmenyje. Galima spėti, kad prieš daug šimtų tūkstančių metų žmonės jau turėjo 12 DNR grandinių, bet į mūsų evoliuciją įsikišo tam tikras žmogiškas ar nežmogiškas veiksnys, todėl liko tik dvi.

Pokyčiai liečia ne tik žmones, bet visas Žemėje esančias gyvybės formas. Visas žuvis jūroje, gėles ir medžius sode, paukščius danguje, netgi jūsų šunį ar katę – visa, kas gyva. Visi keičiasi, visi judame naujos ir mums nežinomos būklės link.

Kaip ir mirties atveju, paleidimas yra svarbi pokyčių proceso dalis. Pavyzdžiui, negalime priimti senų vertybių ir gyvensenos. Pokyčių pagrindu vykstantis progresas verčia palikti dabartinius santykius, darbą, karjerą, turtą, įpročius, valgį ir t. t., jeigu jie negali prisidėti prie mūsų naujosios gyvensenos. Tad ar verta stebėtis, kad jaučiamas didelis pavojus ir baimė – tie pokyčiai jau vyksta, nors dauguma žmonių to nesupranta.

Yra daug laikinų šalutinių fizinių simptomų, kurie reiškiasi mūsų organizme:

 • Gripą primenantys simptomai – aukšta temperatūra, prakaitavimas, kaulų ir sąnarių laužymo pojūtis ir t. t.,  kurių neveikia gydymas antibiotikais.
 • Galvos skausmai, migrena – stiprus skausmas, kurio negali sumažinti nuskausminamieji.
 • Kartais sutrinka virškinimas.
 • Kartais prasideda 24 valandas trunkanti šienligė ar sloga su čiauduliu, atsirandanti ne dėl persišaldymo.
 • Galvos svaigimas.
 • Spengimas ausyse.
 • Padažnėjęs širdies plakimas.
 • Juntama, kad visas kūnas vibruoja – ypač dešiniajame šone, kai žmogus būna atsipalaidavęs.
 • Intensyvūs raumenų spazmai ir skausmas kūne.
 • Dilgčiojimas rankose ir kojose.
 • Raumenų jėgos netekimas rankose, atsirandantis dėl pokyčių apytakos sistemoje.
 • Kartais būna sunku kvėpuoti – kvėpuojate stipriau ir garsiau, net būdami atsipalaidavę.
 • Imuninės sistemos pokyčiai.
 • Limfinės sistemos pokyčiai.
 • Nuovargio jausmas, atsirandantis nuo nedidelio krūvio.
 • Noras miegoti daugiau ir dažniau nei įprasta.
 • Depresijos priepuoliai, ištinkantys, kai tam nebūna jokio realaus pagrindo.
 • Kapstymasis praeityje staiga leidžia suprasti savo dabartinę būklę.
 • Didžiulio apsivalymo pojūtis.

Įtampa, nerimas, aukštas streso lygis – štai ką dabar patiria visi žmonės, jausdami, kad kažkas vyksta, bet nežinodami, kas konkrečiai. Kai kuriuos iš šių simptomų jaučia labai daug žmonių. Daugelis išsigandę skuba pas gydytoją, o jis dažniausiai sako, kad viskas gerai. Ir tai tiesa. Visi šie simptomai yra laikini ir tiesiog rodo, kad vyksta fiziologiniai pokyčiai. Nėra jokių abejonių, kad mūsų DNR mutuoja. Senoji žmonija vystosi ir pereina į aukštesnį lygmenį. Atkuriame prarastas DNR grandines ir sąmoningai jungiamės prie Šaltinio. Šio proceso sustabdyti neįmanoma, ir niekas jo nesustabdys. Mums belieka tiesiog priimti naująją į mus srūvančią energiją, kad ši padėtų pakeisti mūsų fizinius kūnus.

Pagal medžiagą iš Humansarefree.com

Išmokite aktyvuoti DNR, ypatingas galias, akimirksniu įvykstantį gydymą ir daugelį kitų dalykų – ThetaHealing® kursai čia >>>>

Scroll to Top