fbpx

atsiliepimai

Teta metodo asmeninių konsultacijų bei kursų dalyvių atsiliepimai:

Šiuos kursus man pasiūlė Violeta Petraitienė. Pasvarsčiau gal 2 savaites ir nusprendžiau dalyvauti. Neturėjau jokių lūkesčių ir jokių knygų apie Teta gydymą nebuvau skaičiusi, bet jaučiau, kad tai man reikalinga.
Ir nuo pat pirmų akimirkų kurse supratau, kad to man labai reikėjo. Kad esu savo vietoje ir viskas man susidėliojo labai gražiai. Viskas tinka ir viskas apsijungia į visumą su tuo, kaip gyvenu ir kaip siekiu gyventi. Esu be galo laiminga, kad to mokiausi būtent pas Jus! Iš pirmų minučių pajautau, kad esate tokia mokytoja, apie kokią visada galvodau mintyse. Su tikru gyliu. Kuomet galiu jausti, tikėti ir pasitikėti žmogumi. O kitaip ir būti negalėjo, juk Violeta rekomendavo.🤍 🙏🏻
Mokymuose negalėjau atsistebėti savimi, kaip jautru man buvo atlikti užduotis, save kasinėti. Tiek ašarų nuriedėjo… Keista, nes tikrai labai retai verkiu ir net vyras juokauja, kad esu šalta kaip ledas, akmenine širdimi. Net per norų manifestaciją taip gerai jutau tuos jausmus, ypatingai kas buvo susiję su šeima, jutau ir mačiau tą jaukumą, tyrumą, meilę, pagarbą, visus tuos jausmus, kuriuos buvau užsirašiusi, o tas pajautimas-liudijimas vyko su ašaromis, kurių negalėjau sulaikyti. Tokiu tikrumu pajaučiau, kad, galima sakyti, tai buvo stebuklas. Nors man stebuklus norisi vadinti prisiminimais. Atrodo, jais tik ir prisimenu tikrąjį gyvenimą.
Angelų kalbinimas man buvo sunkesnis, bet supratau, kad jis atspindi mane. Ir aš kalbu, kada noriu, tad viskas buvo aišku. Ir klausimų, atrodo, neturėjau, nes patys svarbiausi jau lyg ir buvo paliesti, ir labai giliai. O be to, taip intensyviai, kad jau atrodė, o ką čia dar beklausti, kai tokie dalykai jau buvo keičiami. Angelų kalbinimą man dar reikės pasitreniruoti, nes noriu pajusti jų energiją.
Šiandien pajutau lengvumą tarp savęs ir vyro. Pajutau tą meilės jausmą, kurį jutau pradžioje, kai susipažinome. Ir supratau, kad tikrai išsivalė ir susitvarkė esminė problema, kuri buvo susijusi visai ne su vyru, o su manimi. Buvau skaičiusi apie sielas ir žinojau iš anksčiau, kad tos, kurios mus labiausiai skaudina, labiausiai myli. Per mokymus tai išgirdau giliau, ir informacija atėjo visai kitu suvokimu. Ir ne todėl, kad išmiegojau, saulė šviečia ir myliu visus labiau ir esu džiaugsminga. Taip jaučiasi, kad baigės ta programa. Tarsi nusivalius kažką kaip dulkes ar net kaip kokią užsklandą nuo akių ir širdies. Ir tas jausmas, kurio neįmanoma papasakoti, jis juntamas ir matomas energetiškai.
Taip norėčiau, kad kiekvienas žmogus pajaustų tokius dalykus! Tai taip viską apjungia ir užpildo! Žinojau, kad mintis ir mūsų pasirinkimai gali viską keisti ir visada norėjau apie tai kalbėti ir dalintis, bet kažko trūko, o dabar su Teta gydymu turiu visas sudedąsias dalis. Kaip viskas atsiranda vietoje ir laiku, kai jau esi tam pasiruošęs.
Esu be galo dėkinga už šias tris dienas! Patyrimų, pajautimų ir žinių tiek daug, kad visko dar neina ramiai suguldyti į žodžius. Dar procesai vyksta. Labai džiaugiuosi už Jus ir Jūsų darbą! Tai taip vertinga!!!
Ačiū!🙏🏻🤍🤍🤍
Ačiū, Vilma, jums labai už nuostabius kursus, jūs labai išsamiai ir aiškiai viską išdėstėte. Likau sužavėta jumis. Jūs skleidžiate labai didelę šilumą, ir už tai dėkoju. Jūsų kursas nuostabus, labai pakeitė požiūrį į gyvenimą. Ir iškart pradėjau jį pritaikyti sau. Po kurso jaučiuosi kaip naujai gimusi. Dar karta ačiū. Ir, žinoma, užsirašiau į sekantį kursą.
Lauksiu su nekantrumu.
Kristina
Ši praktika kai kuriems patyrimams davė vardus, susidėjo į stalčiukus turėti suvokimai. Sakyčiau, „gama" dažnis mane veikė visas tris dienas, nes daug buvo „aha" momentų, tokių gilių gilių. Tai tikrai buvo naudinga ir matau save tęsiančią šį kelią. Tiesa, įdomus momentas, kad kai vakar kalbėjote apie 7 būties planus, šalia manęs buvo mano susikurtas „vidinio vaiko" altoriukas. Tame altoriuke radau viską iš septynių būties planų Jums bekalbant. Labai įdomus jausmas aplankė... Dar stipresnis paskatinimas eiti drąsiai keliu, kuriuo einu. Dėkoju, Vilma, už tai, ką darote, labai džiaugiuosi pasirinkus Jus ir Jūsų mokymus.
Simona
Po Pažengusiųjų kurso:
THETA Healing kursai - tai tikrai nuostabi, giluminė, prasminga, iš esmės keičianti žmogaus dvasinį ir fizinį gyvenimus, transformuojanti patirtis. Mokytoja Vilma - nepakartojama: puikiai vedanti, palaikanti, suvaldanti situacijas, dosniai žiniomis besidalinanti ir stiprų dvasinį palaikymą suteikianti asmenybė. Jaučiu didelį dėkingumą Visatai, kad buvau nukreipta į šiuos mokymus. Ačiū Jums 🙏
Su meile,
Jurgita
Po Pažengusiųjų kurso:
Dėkoju jums už šį nuostabų kursą. Jis nerealus. Po šio kurso aš pati labai stipriai pasikeičiau, tarytum aš esu ne be aš, kažkas viduje persivertė. Praktikuoju kiekvieną dieną. Labai laukiu kito susitikimo.
Ačiū ir iki malonaus 🤗
Loreta J.
Po kurso „Ritmas į tobulą svorį":
Buvo pats nuostabiausias kursas iš visų, ačiū! Kaip mat sumažėjo noras valgyti nenaudingą maistą ir keikti savo kūną, svorį, išvaizdą, persivalgyti. Grįžo pasitikėjimas savo kūnu ir organizmu. Nuostabu dirbti palaikančių moterų kompanijoje ir bendrystėje! Tai duoda labai daug! ❤️ Esu tikra, kad laukia daug pozityvių pokyčių ir nekantrauju juos integruoti. Dėkoju už vedimą ir meilę žmonėms!!
Jurga
Dar kartą ačiū už kursą 🙏💖🌹 Buvo labai geras laikas praleistas čia, jūsų erdvėje. Dėkoju sau už tai, kad daviau sau tą galimybę atvykti, nes iš pradžių abejojau, bet vidinis vedlys atvedė ir aš be galo jam dėkoju🙏 Esu dėkingume, visai grupei, tai nuostabios sielos, ir nežinau kodėl, bet man atrodo, kad mes ir tarpusavyje daug ką „išdirbinėjom". Dabar jaučiuosi labai puikiai, toks lengvumas, gerumas, rodos, manyje, ir vietos daugiau viduje atsirado, jaučiuosi, na, nemoku pasakyti, lyg išsiplėtusi... labiau tikiu savimi, pradedu patikėti, kad galiu dirbti su energija, bet manau, ateis dar didesnis suvokimas. Na, o rudenį planuoju ir į sekantį kursą pas Jus, Vilmute, atvykti. Žodžiu, esu dar palaimos būsenoje😊😇, dėkingume viskam, kas vyko kursų metu ir mano gyvenime. Ačiū jums, mieloji Vilma🙏💚💜🤍🕊💖🤗🥰💞🌹🌹
Birutė
Noriu Jums labai padėkoti, kad esate ir skleidžiate šviesą bei žinias. Per patį kursą ir po kurso jaučiau nemažą nuovargį, viską stipriai jaučiau kūne, tad sekmadienį po kurso pabaigos iš karto nuėjau miegoti, atrodė lyg kažkas keičiasi viduje, lyg kažkuo pildausi. Kitą dieną atsikėliau lyg su nusimestu bagažu nuo pečių, iki dabar jaučiu didžiulį dėkingumą, meilę, jaučiu didelį vibracijų pakitimą, jaučiu, kad mes ir visa kas aplink mus yra stebuklas. Visuomet bijojau būti palikta, pradirbus su įsitikinimais, aš to ne tik kad nusikračiau, bet ir suvokiau, kad aš niekada nesu viena, kad su manimi yra Kūrėjas, į kurį galiu bet kada kreiptis ir su jo pagalba ieškoti atsakymų. Po tiek laiko praleisto toje baimėje man viskas atrodo visai kitaip, pagaliau pajutau, kad nesu nuo nieko priklausoma, kad viską galiu, man tai žodžiais nenusakomas jausmas... Kažkas nuostabaus, kad ir kur beeičiau, jaučiu, kad su manimi kartu eina ir toji Dieviškoji Kūrėjo šviesa. Nežadu sustoti šioje kelionėje, tikiuosi vėl susitikti su Jumis pažengusiųjų kurse online ir pasinerti į tai dar giliau.
R.
Visų pirma noriu padėkoti už puikius mokymus ir nuostabų ryšį tarp mūsų 💞. Kursų metu įgavau neįkainojamą patirtį ir žinias. Jaučiuosi puikiai! Kaip jau minėjau kursų metu, dingo nemiga, nerimas. Esu daug linksmesnė, kažkaip paprasčiau ir lengviau galiu žvelgti į realybę, kuri nėra tokia paprasta ir lengva 😊. Dar noriu pasidalinti keliais nutikimais, kurie įvyko vakar:
- Ryte reikėjo nupirkti prekę, kurios mūsų miestelio parduotuvėse niekada nebūdavo ir visuomet tekdavo važiuoti į miestą, o aš taip nepaslinkau 🤭. Tuo momentu vidinis balsas tarsi sukuždėjo - o tu nuvažiuok į Aibę. Ten rasi. Ir tikrai, Aibėje radau reikiamą prekę.
- Grupėje viena kolegė parašė, kad galvoja registruotis į pažengusiųjų kursą. Aš atsakiau, kad taip pat labai norėčiau ir kad reikia siųsti Kūrėjui užsakymą dėl eurų kursui (kadangi pati niekur nedirbu, tai savo pinigų neturiu). Dar pridūriau, kad aš čia visiškai rimtai. Tuo momentu viskas taip ir baigėsi. Vakare susirašinėjom su kita bendrakurse, dalinomės įspūdžiais. Iš kalbos išėjo apie pažengusiųjų kursą. Ji pasakė, kad jau užsirašė. Parašė jums per mesendžerį. Aš pasakiau, kad visą dieną laukiau jūsų laiškelio, bet niekaip jo negaunu... Kai palietėm kursų temą, man paskambino vyras. Iš kalbos išėjo, kad noriu tęsti mokymus. Jis sako - gerai, tesk. Sakau - pinigų neturiu.. Penkių minučių bėgyje mano sąskaita pasipildė reikiama suma 😊. Baigus kalbėti su vyru nuėjau į savo el.paštą ir... Ogi ten jūsų laiškas! Tai va 😊.
Dar niekada nejaučiau tokios greitos norų manifestacijos. Anksčiau atlikinėdavau įvairias praktikas, bet beveik niekas neišsipildydavo. O vakar net tris kartus gavau patvirtinimą kad norai ir mintys pildosi beveik akimirksniu.
Apkabinu jus 🤗
Vilma
Esu labai dėkinga už Teta gydymo bazinį kursą. Nuostabi, galinga šviesos Tėkmė. Iki šiol tebesu pakylėtoje būsenoje, jaučiu savyje vykstančius procesus, daugiau ramybės, aiškumo, tikėjimo. Pabudusi anksti vieną rytą atlikinėjau Sielos fragmentų susigrąžinimo praktiką. Patyriau nuostabius procesus, plaukė žmonės, įvykiai iš pasąmonės vienas po kito. Atradau prisirišimą prie namo ir erdvės, kur anksčiau gyvenau, pasąmonėje viena dalelė manęs buvo likusi ten. Atėjo suvokimas, kad tai ir trukdė dabartyje realizuoti svajonę gyventi name. Užtruko apie 2,5 val. Ir jaučiu, kad dar darysiu. Po rytinės meditacijos Kūrėjas sako: pasidalink šia galimybe ir su žmonėmis. Žaviuosi tavo kantrybe ir pagarba žmogui, ramybe, kurią skleidi, viskas aiškiai ir užtikrintai išdėstoma, perteikiama. Dėkoju, dėkoju, dėkoju. Sėkmingos kloties tau ir šeimynai.
Pagarbiai,
su meile,
Dalia
Theta - tai yunikali kelionė, kurią pradėjus norisi tęsti toliau… O Vilmutė yra puiki tos kelionės mokytoja, šiltas ir šviesos sklidinas žmogus. Jau tik pradėjus bazinį kursą supratau, kodėl būtent pas šią mokytoją laukiau šio mokymo, nes tai yra tas žmogus, kuris nuoširdžiai dalijasi savo žiniomis. Šie du kursai parodė dar aiškiau mano stipriąsias puses ir dar labiau sustiprino mano sugebėjimus. Žinau, kad šie kursai yra tai, kas paskatina tobulėti ir atveria dar platesnius potyrius ir sugebėjimus. Tai kelionė, į kurią verta leistis kiekvienam, kuris jaučia susidomėjimą, kuris nori suvokti, kas slypi jo viduje, bei pasinerti į Kūrėjo malonę ir gauti neapsakomai stiprius potyrius ir žinias. Nes mes esame Vienis ir būtent tame susiliejime su Kūrėju patiriame nuostabiausius dalykus, kurie kitąkart prilygsta stebuklui. Stebuklų yra, tik reikia, mokėti juos pamatyti ir pajausti.
Sandra K.
Pirmiausia, norėčiau nuoširdžiausiai padėkoti už suteiktas žinias ir parodytą galimybių kelio kryptį. Kasdieninių darbų gausa ir buitiniai klausimai nuo pirmadienio ankstaus ryto užvirto kaip lavina ar vandenyno banga. Tik gerokai į popietę pagalvojau, ar esu užtikrintas, kad pasakiau p. Vilmai „dėkoju". Nes turbūt teta būsena sekmadienį jau buvo tapusi įprasta. Man turbūt didžiausią įspūdį paliko betarpiškas bendravimas su žmonėmis, energijų pajautimas (matyt, metinis karantinas padarė „savo"). Nepavyksta iš galvos išmesti minties, kad gležna moteriška ranka gali turėti tokį energijos srautą (pajutau per giluminių kasinėjimų praktiką). Įspūdžiai - neišdildomi. Prie pažengusiųjų kurso turiu tikslą prisijungti rudenį.
Andrius
Vilma, noriu padėkoti už nuostabius potyrius kurso metu. Esu be galo dėkinga, kad turėjau galimybę dalyvauti kurse ir įgyti tokių žinių, jausmas žodžiais neapsakomas. Atrodo, kad laikas sulėtėjo, jaučiuosi pakylėta. Dar viskas dėliojasi į stalčiukus.
Kristina
Ačiū jums už nuostabiai praleistą laiką, labai malonu buvo su jumis susipažinti ir pabendrauti. Kursai tikrai buvo naudingi, gavau labai daug nuostabios informacijos, daug veiksmingos praktikos. Vien tas žinojimas kaip ši technika veikia suteikia pasitikėjimo savimi ir labai gera žinoti, kad galiu padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Jaučiu didelį dėkingumą ir džiaugsmą. Ačiū jums ❤️
Loreta
Atrodo, kad dar dabar viduje tyliai vyksta pokyčiai. Visas kursas, kaip aš sakau, buvo kosminis. Reikia laiko, kad viskas galvoje susigulėtų. Didžiausias iššūkis buvo protui, kad tai įmanoma 😀 Bet tai tikrai įmanoma. Jau pačią pirmą dieną, dar neprasidėjus paskaitai, pagalvojau ir pajaučiau, kad pagaliau esu tinkamuose kursuose. 😊💚 Dabar reikės pamažu naudotis.
Rūta
Dėkoju, dėkoju, dėkoju. Ačiū, Vilma, kad esate, mokote, įkvepiate. Ačiū sau, kad domiuosi, radau, išmokau 🙂
Indrė
Šitie kursai man - kažkas stebuklingo. Visų pirma, tai buvo pirmas žingsnis į programų - savęs nepriėmimo ir nepasitikėjimo savimi pašalinimą, išsilaisvinimą iš nusistatytų rėmų, leidimas sau priimti, kad aš galiu, noriu atsiverti, padėti sau ir žmonėms, bei turiu kažką dėl to daryti 🙂 Teta gydymas ir padeda tai daryti. Praktikuoju kasdien, pasitikejimas Kūrėju veda į priekį! Man įvyko toks didžiulis širdies atsivėrimas, kad norisi apkabinti visą pasaulį, žmones, Motina žemę ir tiesiog Mylėti. Ir artimi žmonės pastebi, kad esu atsipalaidavusi, laiminga, tiesiog buvime čia ir dabar, šioje akimirkoje. Ačiū jums, Vilma už tai, kad Esate.
Sandra
Vilma, dėkui Jums dar sykį. Viskas patiko tiesiog tobulai. Laikas pralėkė lyg diena, o žinių gavau lyg savaitės trukmės mokymuose. Džiaugiuosi išlaukęs šio momento, nes prieš kelis metus net pusės to, ką pasakojote, nebūčiau suvokęs. Atėjau į kursus manydamas, kad nemažai ką žinau, o supratau, kad visgi nežinau nieko 🙂 Visa informacija išsigrynino ir tiesiog susidėliojo į lentynas. Suprantu, kad laukia daug darbo, bet tai tik kelia džiugesį. Laukiu, kada išbandysiu gydymą su bičiuliais. Patiko darbas grupėse, pavyko mokymuose pakeisti įsitikinimus, pasirodo jų yra 🙂 Dabar galiu suprasti, kas yra momentas „tik čia ir dabar", kur nėra baimių, noro kitus pamokyti. Suprantu, kad kiekvienas iš mūsų - lyg visatos ląstelė, viskas ir visur turi savo vietą po Kūrėjo padange.
Donatas
Patiko viskas - nuostabus online kursas, dėstytoja, dalyvės. Aplinka tokia „sava", leidžianti pasireikšti. Informacija ir praktinės užduotys - išvis „kosmosas kosmosinis" 😁 Stebuklas tikras. Aš ant savo šlubo paukštuko pirmadienį išbandžiau - nebešlubuoja!
Dovilė
Dėkoju už nuostabias patyrimines dienas. Labai viskas patiko, grįžau kartu su angelais, jų vedimu:) Toks pojūtis, kad ne važiavau, o skridau lėktuvu. Namiškiai pastebėjo, kad grįžau kažkuo pasikeitusi, pagražėjusi, kad sklinda nuo manęs ramybė. Na taip, tikrai jaučiuosi mažiau įsitempusi. Kadangi esu veikli, tai to anksčiau ir nesureikšmindavau. Vadinasi, pokyčiai tikrai vyksta ir pati tuo labai džiaugiuosi.
Ingrida
Ačiū už nuostabią patirtį, už kantrybę su manimi 😁 už tiek daug nušvitimų ir suvokimų, už šypseną, kuri paskutinę dieną jau nedingo nuo veido, dėkoju už žinias, už galimybes ir už terpę vykti visiems stebuklams, kurie įvyko nuo tada, kai įžengiau pro „Šviesos namų" duris ❤️
Agnė
Noriu dar kartą padėkoti už nuostabų savaitgalį. Šis seminaras buvo tai, ko man labiausiai reikėjo šiuo metu. Labai džiaugiuosi, kad jame sudalyvavau. Belieka praktikuotis ir toliau.
Asta
Po Giluminių kasinėjimų kurso dar vos diena praėjo, bet jaučiu jau, kad mano intuicija paaštrėjo, jei taip būtų galima įvardinti. Dieną medituojant jautėsi stipresni, visai kitokie pojūčiai ir dienos metu tik pagalvojus apie Kūrėja, iš karto energijas pajutau..... labai norėčiau dar kursų, nauda nereali, tikrai. Atrodo skaitau knygas apie Tetą, bet vien to nepakanka. Dar konspektuojuosi ką mokėmės ir pakanka sklaidyti užrašus, knygas, o energijos kūne ,,darbuojasi,,, kaip ir, šiuo metu, rašant laišką.
O. A.
Teta mokymai leido atrasti savyje esančius ribojančius įsitikinimus, kurių buvimo net neįtariau, nes jie ateina iš tolimos praeities, iš giminės problemų… „Giluminių kasinėjimų" kursas man buvo labai reikalingas. Galimybė dalintis patirtimi bei praktikuotis su kitais kurso dalyviais – neįkainojama patirtis. Mokymasis nuotoliniu būdu šiuo metu – puiki galimybė, turinti savų privalumų. Vienas iš jų – dirbant „kambaryje“ buvo lengviau koncentruotis, nei dirbant didelėje grupėje. Vieno kasinėjimo metu abi užstrigome. Mintyse paprašiau „Vilmute, padėk!“. Už poros sekundžių pagalba atėjo! Esu labai dėkinga už mokymą, už šilumą, jautrumą, subtilumą!
J. V.
Šie kursai man buvo viena geriausių investicijų į save. Pažengusiųjų kursai davė dar daugiau pasitikėjimo savimi atliekant praktikas ir meditacijas. Tai tvirtas patvirtinimas to, kas buvo išmokta baziniame kurse ir nėrimas į gylį, gydant ir transformuojant save. Pokytis yra realiai pajuntamas. Ir apskritai viskas, ką išmokau, yra labai naudinga. Keičiasi suvokimas apie save ir aplinkinį pasaulį. Ir iš tikrųjų, kiek aš visko nežinau ir kaip viskas man yra įdomu... 🙂 Online formatas man labai tinka. Gyvenu Danijoje, todėl dalyvauti kitu būdu man būtų buvę sudėtinga. Greičiausiai būčiau nedalyvavusi, o nukėlusi šį planą į „kažkada". Dabar kursai patys atėjo pas mane į namus, o ne aš nuvykau į kursus😃 Dėl to labai džiaugiuosi. Galimybė mokytis nuotoliniu būdu - didelis pliusas, nes gali dalyvauti žmonės iš kitų šalių.
J. V.
Dėkoju už nuostabius mokymus, po šitų trijų dienų jaučiuosi lyg būčiau kuo puikiausiai pailsėjusi, smegenys atsipalaidavo nuo įtampos (nors mokymų metu ir nuvargdavau, bet tas nuovargis, matyt, buvo kitoks). Kol kas dar sunku patikėti, kad viską gyvenime galima pakeisti taip lengvai, protas vis dar priešinasi 🙂 Namų sąlygomis viskas lyg ir sudėtingiau, vis laukiu balso, kuris pasakys, ką toliau daryti, bet nepasiduodu ir toliau bandau, kaip jūs ir patarėte. Rytais pakilti sekasi lengviau, vakarais labai blaško visokie garsai. Be to ir informacijos labai daug, ir reikia laiko, kol ji „sukris į lentynėles". Pastebėjau, kad viskas aplink atrodo gražiau, gal sustiprėjo pojūčiai? Sakyčiau, jaučiuosi laimingesnė. Net savo vyrui pasakiau, kad po mokymų mane apėmė toks jausmas, lyg aš jau viską turėčiau, ko noriu... Ir toliau praktikuoju apsikabinimus (man buvo atradimas, niekada neteikiau tam svarbos), apsikabiname su vyru, apkabiname vaikus 🙂 Dėkoju, kad dalinatės savo žiniomis ir labai tikiuosi, kad pasinaudojusi jomis sukursiu (dabar jau sakau „sukursiu") geriausią savo versiją 🙂 Iš tiesų buvo labai smagu mokytis kartu su tokiais šiltais ir nuostabiais žmonėmis, tikrai labai nuostabi grupė susirinko :). Linkėjimai,
Viktorija
Kurse patiko praktikos gausa, nors energetiškai buvo iššūkis išlaikyti save budrią ir dėmesingą. Džiaugiuosi grupės nariais, sukurta šilta atmosfera, jūsų geranoriškumu. Antros dienos paaiškinimas apie 7 būties planus buvo itin naudingas, man būtų norėjęsi tos informacijos pirmą dieną. Dar norėjosi išsamiau panagrinėti įėjimą į teta buseną, padaryti ilgesnę įžanginę meditaciją. Po seminaro, dėmesys natūraliai dažniau nukrypsta į stebuklus. Kolegės gydymas mėnesinių skausmui panaikinti puikiai pavyko, taigi leidau sau priimti šią informaciją ir leistis į harmoningą moters ciklo priėmimą. Galvojimą „pasitikiu savimi’" papildė nuoširdus pajautimas ir buvimas tokia. Užsiregistravau į ateinančius mokymus ir su malonumu laukiu jų bei ruošiuosi.
S.
Dėkui už nuostabius mokymus! Nors pirmoje dienoje protas man kalbėjo ir stebėjosi, „negi čia taip viskas paprasta" ir „aš viską žinau"! Bet greitai protas nutildomas ir paskui ateina suvokimas, kiek gėrio, kiek pojūčių radau per tas tris dienas. Ir dabar jaučiuosi sraute, pakylėta, rami, pilna energijos, viduje esti žinojimas. Atsirado įprotis vakare ir ryte medituoti, ko anksčiau nebuvo. Mėgaujuosi šia būsena 🙂 Iki kitų planuotų ir neplanuotų susitikimų! Apkabinu, ​
Daiva
Labai dėkoju Jums už tokią svarbią informaciją, už naujus suvokimus ir atsakymus į įvairius klausimus. Dėkoju už skirtą savo energiją, kantrybę ir meilę. Jūs nuostabi ❤❤❤
Karolina
Dėkoju už tai, kad šio savaitgalio mokymų metu gavau iš jūsų tiek daug praktinių potyrių, žinių ir meilės. Nors mano gyvenimas ir iki tol buvo nuostabus, bet po seminaro viskas taip pasikeitė, kad aš jau nebeturiu žodžių tam gėriui apsakyti: jausmas krūtinėje – nenusakomo gerumo, meilės.
Rūta
Ačiū už nuostabų seminarą, buvo kažkas nerealaus. Mano pačios geriausios gyvenime praleistos trys dienos iš eilės, dėkoju, dėkoju, dėkoju.​
Danas
Nuoširdžiausias ačiū už visas nežinotas žinias ir nepatirtas patirtis. Šie mokymai man buvo kažkas nerealaus ir nuostabaus. 🙂 Jau vien pabūti tarp tokių žmonių, susietų panašių interesų yra taip nuostabu, o dar visa tai sujungiant su tokia galinga praktika kaip teta gydymas, tai išvis stogą rauna. Man buvo taip fantastiškai gera pajausti visas tas galingas vibracijas, kurias taip stipriai jutau visu savo fiziniu kūnu, tiesiog maudžiausi tose bangose. Vien prisiminus tuos patyrimus taip saldu darosi… 🙂 Tiesa, dar vis sunkoka sugrįžti atgal į realybę, bet po truputėlį adaptuojuosi. 🙂
Ačiū ačiū ačiū ir lauksiu kitų susitikimų. 🙂
Žaneta
Ačiū, Vilma, už suteiktą galimybę per vaikiškumą pasiekti ir atrasti atsakymus… Gyvenimas dar labiau tapo spalvotesnis ir džiugesnis.
Asta
Mane dar stebina tas nepaprastas greitis – kaip g r e i t viskas vyksta ir sprendžiasi ir, sakyčiau, net be ypatingų pastangų… Tikrai, dabar keitimasis ir mokymasis virsta žaidimu, kupinu džiaugsmo. Good-bye senajai matricai. Bet to nebūtų įvykę , jei nebūčiau atėjusi į tavo seminarą…
N.L.
Įsivaizduoti nebūčiau pajėgusi tokių pokyčių, kokius dabar savyje s t a i g a, jau su pačiu pirmu galvoje švystelėjusiu keistu vaizdinėliu, dar lovoje, patyriau… Kas žaibiškai vyko toliau leido man suvokti, k i e k daug ir kokių nepaprastų dovanų gavau. (Kad tik nedingtų! Kad tik nedingtų! ) Žinau, tik nuo manęs pačios priklauso, kaip sugebėsiu jas puoselėti… O DIEVE, O KŪRĖJAU, sakau sau, p i r m ą k a r t ą tą patiriu…. O kiek visko buvo „lankyta ir skaityta ir apmąstyta“…
Asta
VILMA – DĖKOJU TAU. Ir dėkoju tau k i t a i p nei vakar, nes tas srautas t o k s , kokio dar nebuvau patyrusi… Kiek mes gavome!
L.N
Seminaras buvo labai įspūdingas ir…net nežinau kaip dar jį apibūdinti… trūksta žodžių išreikšti toms emocijoms, kurios dar iki šiol gyvena manyje….. atrodo lyg seminaras ir paprastas buvo, bet jis man kažką padarė… kol kas nežinau ką…. gal dar nesuprantu, bet jaučiuosi tikrai ne be tokia, kokia į jį atėjau pirmąją dieną penktadieny….pokyčiai tikrai į naudą…. Ačiū jums už šilumą ir meilę…. jūs ja nematomai spinduliavote ir skleidėte mums viso seminaro metu….
Asta
Tai buvo nuostabus savaitgalis. Kaip dingo mano liūdesys, taip atsirado nauja būsena ,,įsimylėjimas”. Taip jaučiausi vakar. Šiandien dar kitokia būsena, bet gera. Noriai ir daug dirbu su savimi, gydau save abiem metodais [REIKI ir TETA] ir jaučiu rezultatą. Vis dar ir dar norisi dėkoti už jūsų abiejų širdies šilumą, gerumą ir suteiktas žinias.
Rima
Ačiū, kad vieno stebuklingo savaitgalio dėka nebeliko abejonių, kažkokio keisto vidinio nerimo, blaškymosi. Dabar tikrai kiekvienas rytas yra labas rytas, o kiekviena diena pilna palaimos 🙂 Viso ko geriausio jums jūsų Kelyje 🙂
Giedrė
Ačiū tau labai, labai už šitą seminarą! Jaučiu, kad turiu labai daug energijos, daug kūrybinių minčių, ir kas svarbiausia po seminaro pasikeitė – atsirado jausmas, kad man jau viskas suteikta, kad aš viską įgyvendinsiu, ko noriu. Toks jausmas, kad visada esu globojama. Seminaras labai patiko, man ypač tai, kad galėjom praktikuotis vieni su kitais saugioj aplinkoj, be spaudimo pasiekti kažkokių rezultatų. Tas labai padėjo atsipalaiduoti ir tiesiog leisti viskam vykti. Labai žaviuosi tavim kaip mokytoja, tavo ramybė, pasitikėjimas ir meilė tiesiog sklinda į visą erdvę ir pripildo ir mus visus. Ačiū tau už tai ir už viską, kuo su mumis dalinaisi! Kas įdomiausia, kad jau grįžus po seminaro mano sese paprašė, kad padėčiau jai įveikti nerimą. Ir mums pavyko rasti ir pakeiti įsitikinimą, kuris kėlė jai tą nerimą ir jai lengviau pasidarė! O kitą dieną mama leido, kad paprašyčiau Kūrėjo išgydyti jos kraujotakos sistemą; ir ji pokyčius pradėjo jausti iš karto. Tiesiog matau stebuklus aplink ir už juos dėkoju!:)
Agnė
Ačiū už nuostabiai praleistą laiką mokinantis Theta praktikų. Stebiu save ir džiūgauju, kaip nuostabiai Gyvenimas veda mane per Gyvenimą. Ačiū sakau Gyvenimui, kad esu čia, kur esu. Nuostabios patirtys, nauji atradimai – Gyvenimas pilnas Stebuklų ir smagių netikėtumų. Ačiū! Ir iki greito susitikimo! Norisi, kad kuo daugiau žmonių patirtų tai, ką patyrėme mes kurso metu. Kad atsivertų, pajustų savo dvasines galias ir pamatytų naujas galimybes.
Audrius
Mes su vyru dėkojame už suteiktas žinias, už patirtus stebuklus, už galimybę pažinti Jus ir kursuose dalyvavusius žmones. Atrodo, stebuklas dar tebesitęsia: vyro stabilesnis tapo širdies ritmas, aš jau 3 paras nejaučiu jokio kojų skausmo, bet, svarbiausia, pasikeitė į gerą pusę (nors labai geros širdies, bet nelengvo paaugliško charakterio) 12-metės dukters elgesys.
V.R.
Ačiū už stebuklų savaitgalį ir suteiktą galimybę suvokti, kad galiu daug daugiau, negu maniau ir sau leidau. Po šio savaitgalio jaučiuosi kaip po gerų, turiningų atostogų :). Sutikau tiek artimų ir rodos seniai pažįstamų žmonių, nors dalyvavau pirmą kartą… Jaučiu, kad procesas intensyviai vyksta toliau. Tai pasireiškia įvairiais kūno pojūčiais, vidiniu pajautimu, žinojimu. Žodžiai per maži išreikšti dėkingumui :). Lauksiu pažengusiųjų kursų.
Ingrida
Seminaras buvo puikus, tiesiog nuostabus. Meilė plūsta širdyje, kurios anksčiau taip trūko. Ačiū už mokymus ir kantrybę. Malonu, kad galima padėti sau ir kitiems. Stebuklai vyksta, pasinaudokim jais. Nuoširdžiai dėkoju už žinias. Visokeriopos Jums sėkmės.
Jolanta
Buvo smagu ir įdomu visai kitaip ir intensyviai patirti savo Būtį. Šis seminaras man atnešė gilią vidinę ramybę. Gavau patvirtinimą, kad galiu pasikliauti savo intuicija ir turėčiau labiau išgyventi bei sustiprinti šią savo pusę bei ryšį su Kūrėju. Gavau gaires kai kuriems man rūpimiems savęs pažinimo bei savo kelio klausimams. Tai buvo labai stiprus Aukštesniojo Aš patyrimas. Norisi eiti dar giliau ir toliau 🙂 Dėkoju širdingai. Buvo miela ir gera susipažinti su naujais žmonėmis, jų pasauliais ir turėti šaunią, palaikančią mokytoją ir šiltą žmogų šalia.
Jolanta B.
Man labai patiko kursai, gavau labai daug. Gavau auksinę meškerę, arba įrankį su kuriuo galima spręsti bet kokias problemas. Ar tai gali būti mažai???
A.V.
Ačiū, pirmadienis prasidėjo naujomis spalvomis 🙂 Šie kursai davė daug naudingų žinių, padėjo man dar labiau pasitikėti savimi, sustiprino tikėjimą, kad einu teisingu ir tinkamiausiu man keliu….
Margarita
Pavyko greitai pagydyti gripuojantį vyrą, dukrą su galvos skausmu, mamą, kai prasideda kraujotakos sutrikimai stiprūs, nugaros, kojų skausmai, šokinėjantis spaudimas (aukštas). Pavyksta tam kartui sumažinti skausmą, sunormalizuoti spaudimą iki tiek, kad mama gali naktį užmigti (tą naktį po gydymo gerai išmiega, o šiaip ją kankina nemiga). Pavyko jauniems tėveliams padaryti stebuklą, kai mažylis nesituštino 8 paras (paskutiniu metu naudojo tik klizmutes), po mano gydymo ( ir Teta ir energetinio) sekantį ankstų rytą tai įvyko. Visi šokinėjom iš džiaugsmo, mažylis buvo visiškai ramus.
Ilona
Noriu pasidalinti, ką pavyko pasiekti dirbant su dviem merginomis. Abi turėjo gana rimtų stuburo problemų. Vienai iš jų po pirmosios Theta sesijos stuburo skausmas sumažėjo apie 80 procentų, o kitai – visiškai pranyko. Pirmoji mergina iki to laiko 8 metus kentė stuburo skausmą, negalėjo sportuoti, sunku buvo susilenkti, skaudėdavo sėdint ir medikų prognozės buvo pesimistinės. O kita mergina turėjo labai rimtų stuburo problemų, kurios ją iš esmės darė net nedarbinga, kadangi beveik negalėdavo sėdėti – stuburo skausmai buvo sunkiai pakeliami. Ji po pirmosios sesijos pasakė, kad visiškai nebeliko skausmo – irgi po 8 metų kančios ir problemų. Taip pat ši mergina turi daug kitų problemų (psichologinių, emocinių), tačiau jau po antrosios sesijos grįžo kūrybiškumas, optimizmas, atsirado daug jėgų, energijos, išnyko nerimas. Per trečiąją sesiją ji sėdėdama užmerktomis akimis staiga kaip viziją pamatė išsipildžiusį savo naują projektą ir apskritai jai vėl sugrįžo gebėjimas kurti, idėjos, kurių ilgą laiką nepavykdavo pažadinti. Man pačiai įsimintiniausia buvo iš mano patirties su Tavimi, tai kaip jau Tau esu minėjusi: santykių su tėčiu pasitaisymas didžiulis ir mano kaltės jausmo išnykimas dėl to, kad skiriu laiką sau, savo darbui, karjerai ir mokymuisi. Išnyko milžiniškas “slėgimo” jausmas viduje, grįžo energija ir noras kurti, pranyko frustracija ir pyktis ant savęs. Taip pat panaikinus su kūnu susijusius įsitikinimus, atsirado meilė savo kūnui, noras jam skirti dėmesį ir dingo gėda dėl kūno, noras jo “nepastebėti”. Ir dar man buvo labai stiprus poveikis, kai per Pažengusiųjų seminarą kolegė atrado mano įsitikinimą, kad “turiu būti nubausta už tai, kad esu”. Ji paprašė, kad jis būtų panaikintas ir po to Kūrėjas man dar paskyrė Ramybės angelą – tai labai stipriai paveikė mane teigiamai – tikrai dingo bausmės baimės jausmas visiškai, o aš su juo gyvenau visą gyvenimą ir jis stipriai “nuodijo” mano kasdienybę iki to laiko…
Jovita
Teta metodas bene labiausiai atvėrė, na nežinau, matyt… visa ko esmę. Atrodo, kad Teta bangos įsiliejo į kasdienybę ir jaučiuosi pusiau ten, pusiau čia. Nerealus jausmas, kai jauti žemę po kojomis ir tuo pačiu apgaubta tų nuostabių teta vibracijų. Paaštrėjo jutimai, intuicija, labai džiaugiuosi, kad kartais pavyksta susitikti su teta kolegomis pasipraktikuoti. Neseniai susapnavau darbo kolegę, kuri sapne pasiskundė, kad ją tarsi kažkas dusina, smaugia. Kitą dieną jai papasakojau apie tai ir ji pasisakė, kad jau seniai turi tokią neaiškios kilmės bėdą, kai dažnai jaučia dusimą ir smaugimą kakle. Keista (o gal ir nekeista:), ji paprašė apie tai pakalbėti, taigi, siunčiamas bandymas pasipraktikuoti:). Kol kas sunkiausia aprėpti Teta platumą, tai yra, susivokti, kokius jo būdus ir kada pritaikyti. Nes situacijos įvairios, o Teta siūlo daug kelių ir kaip pasirinkti?:)
Jolanta
Tiesa pasakius ilgai galvojau, ką Jums papasakoti apie seminaro įspūdžius. Nuostabu !!! Daug informacijos, žmones mieli, Kryptis ir požiūriai panašūs. Visa kita juk priklauso nuo mūsų pačių. Praktikuoju beveik kasdien. Geras tas jausmas jau vien būti toje šviesoje. Mėgaujuosi tiesiog buvimu. Kažkas vyksta galvoje, atrodo ji pilna skruzdelių. Ir dar ką suvokiau: koks brangus laikas ir kiek aš daug dar turiu nuveikti šiame gyvenime. Neliko laiko tuščioms kalboms ir betiksliams susibūrimams. Daug pokyčių mano aplinkoje: ir gerų ir blogų. Bet jie kažkaip asmeniškai mažai mane liečia. Tiksliau, aš į juos kitaip reaguoju. Labiau stebiu nei dalyvauju. Vyras pasidare labai geras. Atsirado pagarba, užuojauta ir supratimas (nors aš nepasidariau nei jaunesne ar gražesne – jokiu būdu). Ko negalėjau sulaukti iš jo apie pastaruosius 20 metų. Ir kas dabar man gali pasakyti kieno dėka tai turiu šiandien… ? Maldos, Reiki ar TETA. Manau visų kartu ir atskirai paėmus. Tik reikia netingėti. Savo gyvenime esu perskaičius šimtus knygų, bet vien teorijos neužtenka. Esu didelė optimistė ir manau su TETA sugebėsiu padėti ne tik sau bet ir savo brangiausiems žmonėms. Nuoširdžiausias Jums AČIŪ. Manau susitiksime dar ne viename seminare. Nes vieną kartą patyrus stebuklą, jau negaliu sustoti. Sėkmės didžiausios nešant šviesą žmonėms ir pasauliui !!!!!!!!!!!!!!!
Asta
Pirmiausia noriu padėkoti tau ir Kūrėjui už tai, kad tada, seniai, sutikau tave. Matyt Jo planas buvo toli siekiantis 😄. Sekmadienį po mokymų jaučiausi labai pavargusi, skaudėjo galvą (kaip ir sakei, dėl neuronų jungčių nutraukimo, susidarymo ir kito “sportavimo”) Tačiau išgėriau vaistų ir nuėjau miegoti. Pailsėjau ir viskas buvo puiku. Jau šeštadienį pajaučiau, kad viskas mano pasaulyje dar labiau pasikeitė, nes labai daug dirbau su savo įsitikinimais, pastebėjau, kad akimirksniu atėjo “patikrinimai”: penktadienį dirbau su apgailestavimų paleidimų, gal šimtąjį kartą atleidau vienai moteriai, kuri mane skaudžiai pamokė. Penktadienį, po užsiėmimo ėjau Akropolyje pasiimti mašinos, sutikau lyg ir matytą moterį ir pasiveikinau su ja, nuoširdžiai, tada suvokiau, kad tai – ji, nusekiau akimis, dar patikrinau jausmus – nieko, krūtinėje buvo ramu, jokio pykčio, jokio adrenalino poveikio, kaip būdavo anksčiau. Apsidžiaugiau, jėėėė! Aš jai atleidau! Tikrai! Šeštadienį sulaukiau pagalbos skambučio iš draugės, ji prašė pagalbos savo dukrai, kurią apėmė nerimo priepuoliai, o priežastis – nežinoma. Paklausiau ar ji norėtų išbandyti thetą, ji sutiko. Jautėsi puikiai, nors nieko nežinojo apie metodą, bet pateko, kaip ji sakė “į kosmosą”, savijauta pagerėjo. Pirmadienį ji atėjo vėl, sakė, kad nerimas vėl sugrįžta, kasinėdama, radau santykių su tėčiu problemą. Tėvai išsiskyrę ir jie visiškai nebendrauja, o aš ryškiai mačiau juos sėdinčius kambaryje ant sofos ir besišnekučiuojančius, ir tas vaizdas niekaip nesitraukė. Po šio kurso pati pradėjau tikėti savo jėgomis, anksčiau visaip vengiau kasinėjimų ir konsultavimų, nes “nieko nemačiau”, dabar sugrįžo pasitikėjimas, pasikliaunu Kūrėju ir kalbu apie tai, ką matau, arba mėgaujuosi spalvomis, žinojimu. Šiandien turėjau klientą iš Ispanijos, bet Theta man tik padeda, kitaip pradėjau girdėti žmones, laisvai naudoju anglų kalbą anksčiau būčiau nervavusis, kad nesugebėsiu). Theta suteikė man pasitikėjimo, bet kartu jaučiu ir didžiulę atsakomybę, nes supratau, kad nebegalėsiu išsukti iš šio kelio, kuriame esu. Bet tur būt tokia ir yra mano misija. Džiaugiuosi, kad theta meditacija aš galiu pradėti bet kurį užsiėmimą, matau ir jaučiu, kaip žmonės puikiai jaučiasi, jaučiuosi pagaliau daranti tai, ką visada norėjau ir trykštu džiaugsmu. Esu labai laiminga.
Rūta
Kažkaip sunku tuos rezultatus įvardint, nes gal daugiausia man jie jaučiasi emociškai. Labai daug dirbau su savim per paskutinius 3-4mėnesius, tai sakyčiau, kad pagrindinis rezultatas man yra tai, kad labai sumažėjo baimės, turiu daugiau energijos, daugiau jėgų imtis veiksmo, o ne tik apie jį galvoti. Išoriškai nutinka daugiau teigiamų sinchronizmų, t.y. atsiduriu reikiamu metu reikiamoj vietoj ir pan. Sakyčiau netgi pastiprėjo manifestacijos galios. Dirbant su kitais, tikrai daug daug palengvėjo gebėjimas ilgą laiką praleisti theta būsenoj, po truputį mokausi kasimo. Turėjau labai didelę privilegiją padėti keliems savo draugams su emocinėm, santykių problemom ir pavyko labai puikiai pagydyti peršalimus ir gripo tipo virusus tiek suaugusiems, tiek vaikams:) Teko vieną kartą dirbti skype su savo drauge prancūze, buvo be galo įdomu testuoti įsitikinimus 2 kalbom, bet gydymas puikiai pavyko. Ji pajuto didžiulį palengvėjimą po to.
Agnė
Noriu padėkoti už tas žinias, kurias gavau Jūsų dėka… Daug metų ieškau, kaip valyti kūno ir proto teršalus ir taip gerinti gyvenimo kokybę. Labai džiaugiuosi, kad atėjau į seminarą, susipažinau su Teta gydymo metodu. Dabar skaitau metodiką, po truputį praktikuoju, suvokiu, kad tai padeda giliau pažinti aplinką, save, aplinkinius, padeda keisti gyvenimo kokybę.
Rima
Labas Vilma, didelis jums ačiū už jūsų žinias ir už tą energiją, kurią spinduliuojat, savaitgalis buvo super; pabuvau tarp ypatingų žmonių, kurie pasiryžę pakeisti savo ir kitų gyvenimą į gerą pusę. Gavau daug žinių kurias tikrai panaudosiu, jei bus kitas seminaras Klaipėdoje, tikrai norėčiau sudalyvauti, jei nebus, vadinasi Kūrėjas nusprendė, kad dar per anksti. Žinau, kad bus pats geriausias varijantas. Dar kartą jums už viską didelis didelis AČIŪ !!! IKI !!!
Arūnas
Jaučiuosi labai laiminga sudalyvavusi Tavo pažengusiųjų kursuose. Gavau labai daug, daug daugiau, nei tikėjausi. Dar tik bandau suvokti, kas iš tiesų pasikeitė ir kas tiek daug nulėmė šito pasikeitimo. Po bazinių kursų aš vis dar buvau nerami, norėjau, ieškojau, kaip su kuo praktikuoti, kaip patirti kuo daugiau, kuo giliau. O dabar tokia ramybė ir palaima manyje, kad neturiu žodžių tam visam apsakyti. Ačiū už visus jausmus, kuriuos įliejai į mus kursų metu. Aš žinau, tai jie mane taip pakeitė. Aišku ir toliau noriu praktikuoti, noriu padėti, dirbti su žmonėmis, tik dabar jau visai kitaip, nes aš radau ramybę savyje ir jaučiu, kad man gera tiesiog būti. Ačiū Tau, ačiū grupei ir visiems, kurie palaiko mane šiame kelyje.
Rūta K
Man viskas labai patiko. Pirmi kursai, kurie be to, kad davė daug naudingų žinių ir įgūdžių, pakylėjo ir suteikė pasitikėjimo savimi, taip pat ir nesukėlė jokių vidinių prieštaravimų, o tik sudėjo viską į žmogaus protui patogias lentynėles – tikrai Kūrėjo kokybė 🙂 Kadangi grįždama gavau dar ir nuostabią emocinę dovaną – tebevaikštau toje pakiliai džiugioje būsenoje. Gal to gyvo emocinio pokyčio ir galėjo trūkti. Kadangi mokymų metu dar gavau ir įdomų darbinį pasiųlymą – gyvenimas, atrodo, pajudėjo ir darosi įdomus.
Daiva
Ačiū labai už rūpestį ir dėmesį. Miela Vilma, Jūs man ramybės, gėrio ir savitvardos etalonas 🙂 Buvo labai miela būti šalia Jūsų. Labai džiaugiuosi, kad man buvo leista pasirinkti būtent Jus šiam mokymui, tame mano ieškojimų kelyje…
Janita
Ačiū už nuostabiai atvertas sielos akis – tai žodžiais nėra paprasta išreikšti, bet jausmai patys tyriausi, šviesiausi ir kupini meilės. Ko ieškojau tą radau – sau save. Suprantu, kad subrendau ir pats tinkamiausias laikas padėti kitiems, kad ir jie galėtų pajausti šį nušvitimą. Ačiū ačiū, kad esi, Vilma. Siunčiu Tau savo meilę. Nuoširdžiai,
Zita
Ačiū už nuostabius kursus. Nuostabus jausmas jausti saugumą, žinoti kad nesi vienas ir kad gali kurti nuostabią realybę kartu su Kūrėju, žinant kad bus taip kaip turi būti, kaip tuo metu geriausia.. ir kad nuostabus, turtingas gyvenimas nėra iliuzija. Dėkoju Kūrėjui ir Jums Vilma Iki Pasimatymo 🙂 Su Meile
Vaida
Nuoširdžiai dėkoju už įdomų seminarą. Grįžau namo pilna įspūdžių ir minčių, dabar beliko tik sudėlioti viską į “lentynėles”, kad būtų galima gyventi mūsų žemiškoje kasdienybėje :). Labai maloniai mane nustebino seminaro dalyviai, ivairaus amžiaus šviesūs ir įdomūs žmonės, iš kurių kiekvieno taip pat buvo galima pasisemti žinių. Tikrai dėkoju Kūrejui už tokią gautą patirtį. Linkiu sėkmės šioje veikloje ir tikiu, jog ateityje pasimatysime. Nuoširdžiai,
Raimonda
Po kursų aplinkiniai pastebi pokyčius, kad tapau geresnis ir sugebu valdytis. Nuostabiausia , kad užmezgiau stiprų ryšį su seserimi ir myliu ją, bei pats jaučiuosi mylimas. Visiškai dingo potraukis alkoholiui, o ir rūkymą sumažinau per pus. Tikiuosi, kad tuoj visiškai atsikratysiu.:) Didelis gėris, kad išmokau išsivalyti blogas mintis, kurios neleisdavo užmigti. Dabar užtenka padėti galvą ant pagalvės ir pakilti aukštyn… vaizdas dingsta ir žiūrėk jau reikia keltis 🙂 Kursų metu buvau maloniai nustebintas, sutikau, tiek daug gerų ir šiltų žmonių, kad nori, nenori tokioje aplinkoje keitiesi į gerą 🙂
S.
Ačiū už žinias, gerą jausmą, aplinką – norisi pakartoti 🙂 Dalyvausiu Jūsų sekančiuose kursuose, nes tik tokioj aplinkoj, kai susirenka grupė tokių pat besimokančių jausti, girdėti, padėti, gali kažką patirti… Kasdien bent kažkiek prisiliečiu prie Teta, tikiu, kad tai padeda priimti teisingus sprendimus ir intensyviam darbiniame, ir asmeniniam gyvenime 🙂
Daiva
Buvo puikūs kursai, nes Jūs be priekaištų gerai vadovavote. Jau seniai nelankau kažko panašaus, nes pavargstu, o čia atlaikiau tiek valandų. Viannos knygą skaityti yra viena, bet neatstoja to, ką davėte praktiškai. Tebejaučiu kažką savyje naujo, malonaus, pakylėto. Stebiuos, kaip lengvai ir patikimai mes, visiškai svetimi klausytojai, priėmėme vienas kitą. Ačiū; padaryta, padaryta…
Akad. Jurgis Brėdikis
Po kurso jaučiuosi laisvesnė, iškastas vienas didžiausių blokų. Toks jausmas, kad sugriuvo užtvanka, kuri stabdė laisvą meilės energijos tekėjimą. Pastaruoju metu prisiauginau svorio, nes niekaip negalėjau nustoti valgyti, atradau, kad valgau emocijas. Pykau ant savęs, niekaip nesugebėjau priimti savęs tokios, kokia esu. Dabar myliu ir priimu save tokią, kokia esu (sakau tai sau veidrodyje ☺). Ir valgyti tiek nebereikia :). Myliu ir priimu visą pasaulį tokį, koks jis yra. Ačiū Tau, Vilmute (man norisi naudoti vienaskaitą), ačiū Kūrėjui. Žodžių per mažai išreikšti dėkingumui 😍
I.Z.
Kursas tikrai paliko gera gilų įspūdį. Po kurso kasdienybėje pastebiu daug stebuklų. Tarsi atsitraukiu nuo epicentro ir stebiu. Taigi trumpai sakant – labai gera. Taipogi atsirado daugiau pasitikėjimo visame kame. Dar džiaugiuosi: kad tie klausimai, kurie buvo kilę pastaruoju metu, dauguma susitiko su atsakymais. Ir dar daug daug daugiau. Kyla noras vis giliau ir plačiau veikti. Tad judėsiu į priekį šiuo keliu. Stebiu, kas gyvenime teikia gyvybę, įneša šviesos – Kūrėjas per Theta tikrai tai dovanoja! Beje, kai tik turiu galimybę, atlieku širdies dainos meditaciją. Ir kitų vidaus organų – labai įdomu patyrinėti būseną iki to ir po tos meditacijos, jausti paleidimo, atsipalaidavimo ir saugumo jausmą
A.V
Po pažengusiųjų kursų jaučiuosi pasitikinti vis atviriau savo ryšiu su Visko Kas Yra Kūrėju. Pastebėjau save keletą dienų ir pamačiau, kad viską pradėjau vertinti labai nuoširdžiai su dar daugiau meilės. Nauja buvo man pačiai, kad į visą teta praktiką pradėjau žiūrėti laisviau, t. y. kaip į žaidimą. Pažaiskim 🙂 tai supratusi nuo savo veido nebeslepiu plačios šypsenos. Patiko, tas labai lengvumo ir nuoširdumo jausmas, kada viską ką girdžiu iš Tavęs, ką patiriu darydama sau ir kitiems Kūrėjo padedama, man taip artima ir sava. Jausmas, kad nėra jokių iliuzijų, o vyksta tikrasis sielos gyvenimas… labai fainas jausmas… Nauda, kad galiu dalintis su kitais tuo ką išgirdau, tik žinodama, kam ir kaip tai taikyti. Iš tiesų naudą daugiau pastebiu per aplinkinius, draugus, jie sako jūs kažkokia kitokia. Taip jie yra teisūs, juk mano ryšys su Kūrėju dar labiau sustiprėjo. Kas nepatiko? Vilma, juokauji? Ar taip būna? Man taip nebuvo, nes man patiko viskas 🙂 Ačiū, kad esi. Nuoširdžiai
Zita
Vilma, labai dėkoju, kad galėjau būti Jūsų kursuose. Kursai labai puikūs. Tarsi atsirado šviesa tunelio gale. Dar kartą dėkoju.
Viktoras
Viskas buvo labai nuostabu dar ir dabar neina atsigauti,labai nuostabu, aciu Vilma Tau labai uz visas zinias kurias mums perdavei,uz meile, sviesa…..aciu.Labai noriu kad duotumete mano kontaktus kitiems ir man kitu jei sutinka,kad galetumeme bendrauti, dalintis ispudziais, praktika…. Iki nauju susitikimu….su meile
Audrius
Viskas buvo labai nuostabu. Dar ir dabar negaliu atsigauti, labai nuostabu, ačiū, Vilma, Tau labai už visas žinias, kurias mums perdavei, už meilę, šviesą….. ačiū. Iki naujų susitikimų…. su meile Audrius Po kursų …..begalinė meilė ir džiaugsmas. Nuostabus jausmas. Dar kartą ačiū Vilmai ir visiems, kurie suteikė galimybę susijungti su Visko, kas yra,Kūrėju.
Ina
Ačiū, esate nuostabi Mokytoja, vedanti teta būsenos link. Tikiu viskuo, kas vyko kursuose. Įgavau drąsos kreiptis į Kūrėją. Iki šiol jaučiuosi pakylėta. Teta gydymas veikia!!! Labai džiaugiuosi, nes tėtis po gydymo miegojo kaip kūdikis, nors naktį prieš tai visą prakosėjo:) Ryte džiaugėsi, kad jaučiasi daug geriau.
Vaida
Aš labai laiminga, kad pagaliau patekau į šiuos mokymus, nes jau seniai norėjau ir planavau. Taigi, esu dekinga pirmiausia tau, kad esi čia, kad ir Kurėjas mus suvedė 🙂 . Kursų metu man viskas labai tiko ir patiko. Ačiū, už Tavo šilumą, šypseną, už tą energiją, kurią tu skleidi, už lengvą bendravimą. Dėkoju už vaišes, arbatos ir kavos gerimą kartu – tai irgi buvo svarbu. Labai gerai, kad už kursus galėjau susimokėti dalimis. Labai patiko, kad per praktines užduotis buvo reikalavimas “keisti partnerius”- kad neprisipratinom prie vieno ar keleto, o teko pajusti beveik visų energetiką, stiprumą ir supratimą. Nežinau, kaip yra iš tikrųjų, bet pajutau grupės didelį imlumą informacijai, mokymuisi Theta metodo. Džiaugiuosi, kad šiuos žmones sutikau Tavo ir Kūrėjo pagalba. Su meile, Vilma, apkabinu, dar kartą dėkoju ir linkiu visokeriopo gėrio Tau.
Agnė
Ačiū Jums, labai buvo įdomu, labai malonią ir šiltą aplinką sukūrėte. Man patiko viskas. Idomus jūsų priėjimas prie mokymų, nestandartinis. Teoriją po truputį pristatyti ir vis į gylį…. smagu kad praktikos daug, neįprasta ir lyg pradžioj kažkaip nejauku su kitu žmogum kartu tą praktiką daryti. Bet vėliau įsidrąsini:) Pats mokymas man ir įdomus ir lengvas, lyg atrodytų paprasta – paprašai ko nori, bet kartu ir sunkus – pasikapstyti surasti ką keisti ir kaip keisti…. Dar kartą dėkoju.
Jolanta
Labai ačiū už Gausos manifestavimo kursą. Tikrai patiko! Labai geras užtaisas! Net nuostabu, kad tai, kas susiję su gausa yra taip platu ir gilu 🙂 Laukiu ir kitų kursų.
A.V
Po Gausos manifestavimo kurso: miela Vilma, seminaro metu stebėjau, ką išdarinėja mano mintys. Jos kaip drumzlės iškilinėjo, išsipylė, išsiskalavo iš to pastovėjusio indo… esu dėkinga, kad suteiki galimybę išjudinti aptingusį protą, pasveikti, išsigryninti, išpurenti, kaip plutą… Nuostabiai praleidau savaitgalį. Daugiau tokių seminarų! Linkiu tau gausybę sveikatos ir tos varomosios jėgos. Esi labai reikalinga. Ačiū tau😃
Rūta
Man labai patiko ir tiko šie kursai. Buvau sustingusi ir susireikšminusi it ledo bokštas, o dabar jaučiuosi lanksti, visus myliu. O kokia esu, tai ir aplinka atliepia. Dabar toks jausmas, kad gyvenu Dievo karalystėje: šiek tiek atsieta nuo pasaulio, lyg per atstumą. Taip geriau matyti. Kursų metu gavau raktą į Viešpaties karalystę. Nuo dar vienų durų. Tai labai patrauklu, atrodo, paprasta, atsiveria be galo daug galimybių, tikras lobis – tik kurk. Tai ir darau. Galiu pasidžiaugti, kad danties, kurį gydėme kurse, man neskauda. Tikiu, kad ir nebeskaudės.
D.K.
(Po savaitės) – Na, o su dančiu, kurį skaudėjo seminaro metu, tai galiu pasakyti, kad įvyko rimtas išgijimo liudijimas. Tas dantis odontologų buvo jau pasmerktas – skilusi šaknis, reikėjo traukti, jokios išeities. Taigi, sugijo visiškai.
D.K.
Dar tik praėjo savaitė nuo kursų, o jau džiaugiuosi pokyčiais sveikatoje ir gyvenime. Visą gyvenimą kankinausi su lakstymu į tualetą, visiškai negalėjau gerti skysčių ir man tai buvo didžiulė nuolatinė problema. Jau buvau su tuo susitaikius po gydytojos diagnozės, kad čia viskas gerai, nes organizmas labai jautrus. Dabar, po seminaro, aš galiu gerti kavą , kitus skysčius ir visiškai nejaučiu jokio diskomforto, nes lakstymai baigėsi. Man tai labai svarbu, nes negalėdavau nuvažiuoti į miestą, ar važiuoti tarpmiestiniu autobusu. Pagaliau galiu gerti daug vandens, kurio mano organizmui taip trūksta! . Ši savaitė buvo man labai sunki, tad neturėjau laiko su savimi dirbti ir skaityti, tačiau kas rytą rasdavau nors po 10-15 minučių paprašyti Kūrėjo sėkmingos dienos, sveiko maisto ir daug energijos darbams padaryti. Tai dariau visą savaitę ir mano darbo rezultatai tapo neįtikėtini . Be to jau galiu mielai skaityti knygas, žiūrėti televizorių ir susikaupti paskaitose girdėdama beveik visus žodžius – ko negalėjau po traumos. Taip pat klausausi garsios muzikos darbe per ausinukus ir manęs tas didelis garsas nė kiek neerzina! Dar pasikeitė sapnai , lyg būčiau keistoje labai pakilioje būsenoje – lyg keistame apsvaigime. Įdomūs pojūčiai.  Taip pat pagerėjo santykiai su sūnumi. Ačiū visiems, ir ypač nuostabiai mokytojai! Mes tikrai galime viską pakeisti į gerąją pusę!
Rūta
Pirmiausiai noriu padėkoti už suteiktą galimybe sudalyvauti tokiame nuostabiame seminare. Be Jūsų meilės žmonėms tai nebūtų įvykę. Žinoma, kad emocijos tik pozityvios! 🙂 Be galo dėkoju už suteiktą galimybę pabūti tokių pozityvių žmonių apsupty. Gavau didelę dozę puikių emocijų ne tik mokymosi, bet ir pertraukėlių metu. Pasibaigus kursams, supratau, kad turiu didelių tikslų – dar labai daug ko išmokti, stipriai su savimi padirbėti, perskaityti dar kartą atidžiai turimas ir naujai įsigytas knygas apie Teta gydymą pasidarant konspektus, daug dirbti su buvusiais kurso dalyviais (manau susibursime ne kartą) ir atlikus visą šitą didelį darbą ateiti į pažengusiųjų kursus. Manau, tai šiek tiek užtruks, bet aš turėsiu daug darbo…. 🙂 Na o apie tuos nugaros masažus. Man matomai užsispaudė nugaros nervas ir sugebėdavau vienoje vietoje išstovėti vos 10 minučių, po to kojos iki pusės blauzdų nutirpdavo. Tai tęsėsi gal du metus. Nuėjau vos į du elektros stimuliavimo masažus ir susirgau peršalimu. Po ligos, pasveikus, atėjau iš karto į Teta gydymo kursus ir būdama juose pastebėjau, kad galiu išstovėti net pusvalandį, ir kojų tirpimo beveik nesijaučia. Manau, kad tikrai tai įvyko ne nuo dviejų masažų. Manau, kad Kūrėjas padėjo išsivaduoti iš šios ligos, nes aš jo prašiau tobulos sveikatos, važiuodama troleibusu į kursus. Svarbiausiai, kad matau prieš save didelį tikslą ir turiu jį pasiekti. Tai Teta metodo įsisavinimas ir tobulėjimas profesinėje veikloje. Gal to man labiausiai gyvenime ir trūko paskutiniu metu. Dar noriu pasakyti ačiū Jums už tai, kad puikiai mokate suburti aplink save tiek puikių žmonių, iš kurių jaučiau kartais labai didelį palaikymą ir “patempimą” į priekį. Taip pat ačiū Dalytei, kuri spinduliuoja vidiniu, bei išoriniu savo žavesiu ir nenustojo stebinti savo energingumu ir puikia nuotaika. Ją ir Jus “įrašiau” į savo autoritetų sąrašą”. Šiandien suprantu – esu laimingas žmogus!!!
Su meile Rūta
Labai daug pastebėjau įvykusių puikių pokyčių per šią savaitę, pamaniau, kad jų visų net nesurašysiu… Pagerėjo sveikata įvairiais klausimais, santykiai su artimais žmonėmis, situacija darbe…
Rūta
Dėkoju, Vilma, Jums už tokį nuostabų kursą! Aš kasdien treniruojuos ir kasdien laukiu, kada galėsiu prisijungti prie pažengusiųjų grupės!!! 😉 Jūs nuostabi lektorė, Jūsų kalba ramina, įkvepia ir džiugina!!! Labai Jums dėkoju!!!! Ar galite įtraukti mane į pažengusiųjų kursų dalyvių sąrašą?;)
Ineta
Esu labai dėkinga už gautą patyrimą, mokymus, kuriuos pritaikius savo gyvenime, galėsiu daryti teigiamus pokyčius. O kad stebuklai tikrai vyksta mumyse ir šalia mūsų, tuo patikėjau praėjusį savaitgalį. Patikėjau ir tuo, kad mūsų galimybės yra neribotos, tik mes jomis nesinaudojame.
R.V
Dėkoju, Vilma, Jums už tokį nuostabų kursą! Aš kasdien treniruojuos ir kasdien laukiu, kada galėsiu prisijungti prie pažengusiųjų grupės!!! 😉 Jūs nuostabi lektorė, Jūsų kalba ramina, įkvepia ir džiugina!!! Labai Jums dėkoju!!!! Ar galite įtraukti mane į pažengusiųjų kursų dalyvių sąrašą?;)
Ineta
Labas, miela teta gydymo mokytoja 🙂 Aš jaučiuosi puikiai, nuostabiai, jeigu tik pajaučiu, kad grįžta neigiamos mintys, iškarto pakylu pas Kūrėją ar tiesiog prisimenu kai kuriuos žmones, su kuriais susipažinau per kursą. Turiu begalę minčių kaip ką daryti, galvos viršugalvis toks aktyvus, kad net gamina ekstazę 😀 Įgavau permainų troškimą, labai stiprų jausmą, žinau ko imtis, drąsiai žiūriu į ateitį, nes pradėjau pasitikėti Kūrėju 🙂 Man kursai davė labai daug, ir tai plečiasi į visas įmanomas puses 🙂 man patiko viskas, tik apsikabinimai galėtu būti dažniau 😀 Bandžiau sugalvoti, kas nepatiko, nes tai jums labiau praverstų negu kas patiko, tačiau nieko negaliu pasakyti 🙂 noriu jums stipriai padėkoti, kad pajaustumėte mano dėkingumą, kuris liejasi iš šių mano sakinių.
Vytautas
Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiuose kursuose! 🙂 Gavau daug naudingos informacijos ir, svarbiausia – praktikos. Tam tikra dalis informacijos mano bagaže, iš įvairių šaltinių, jau buvo, tačiau ji buvo gan padrika. O šio seminaro metu ta informacija dar labiau užsitvirtino, nes buvo pateikta konkrečiai, susistemintai ir tiksliai. Kita dalis informacijos buvo nauja ir reikšminga. Tam tikrus dalykus savo gyvenime ir darbe jau bandydavau praktikuoti, tačiau vėl gi, tai vykdavo daugiau intuityviai, mažiau sąmoningai ir su gan mažu pasitikėjimu… Tad seminaro metu vykusi praktika atvėrė galimybę dar labiau pasitikėti savimi, Kūrėju ir šia metodika. Reziumuojant – gavau būtent tai, ko man ir trūko 🙂 Ačiū labai Tau, Vilma, už Tavo nuoširdų darbą, už pozityvią energiją…. ir meilę savo mokiniams 🙂
Kristina
Skubu ir aš pasidalinti potyriais po kursų. Jaučiu, kad gyvenimo tempas vėl įtraukia į savo sūkurį ir vėl daraisi robotas. Po kursų jaučiausi kaip po atostogų, atsigavusi, pažvalėjusi, pailsėjusi. Manau tai tikrai galėtų būti savotiška atsipalaidavimo stovykla, kurioje prisimeni savo vaikystę, pameni ką reiškia svajoti, užsimiršti, džiaugtis, juoktis ir verkti. Suprantu, kad visi mes čia susirenkame, todėl kad mums kartu ir kiekvienam atskirai labai „skauda” ir mes ieškome atsakymų, supratimo, kodėl, kaip, ką dar galiu padaryti, kad būtų kitaip, kad ta kartais nepakeliama neviltis išblėstų, pabėgtų, pasibaigtų. Aišku, viskas ateina iš ten, iš tos vaikystės - visi pergyvenimai, baimės. O kaip save perprogramuoti, įjungti per naują – reikia skaityti, mokytis, keisti mąstymą, savo įsitikinimus. Ir, kaip supratau, sunkiausia keisti tai, prie ko tu esame labiausiai prisirišę – liūdesio, beprasmiškos kančios. Mokinių auditorija buvo labai įvairi, visi labai mieli žmonės. Jūs, mokytoja, man kaip pirmokui, palikote įspūdį visam gyvenimui – betarpiška, turinti daug žinių, gera, nuolat besišypsanti, malonu jus prisiminti, apskritai labai gera atmosfera buvo visas mokymų dienas. Jeigu suprasiu, kad reikia eiti į pažengusiųjų kursą, tikrai norėčiau mokytis tik pas jus. Man patiko, kad mes patys daug užduočių atlikome ir matėsi, kaip lavėja mūsų gebėjimai, jaučiu kaip mano smegenys išlaisvėjo, lyg prieš tai ten būtų buvę kokio smėlio pripilta. Aišku, kai ko nesupratau, bet aš visai nesigailiu, nes šias dienas mes buvome visi kartu ir vienas kitą paskatinome, palaiminome, padėjome, nors mažu žodeliu, pasišildėme vienas kito žvilgsnyje.
Rita
Širdingai Jums dėkoju už nepaprastą savaitgalį! Vakar suvokiau, jog norai ėmė pildytis kelių valandų bėgyje 🙂 Tai taip nerealu, taip nuostabu! Aišku, kad yra momentų, kur reikia padirbėti su savimi ir daug daug praktikuotis, bet kad gyvenimas pasikeitė, tai akivaizdu 🙂 Manau, ateityje dar tikrai pasimatysim 🙂
Kristina
Dėkoju už Teta bazinio kurso mokymus.Tai nebuvo naujiena, nes tai dariau ir be mokymu, gal šiek tiek kitaip, bet po mokymų tiesiog atsirado dar didesnis suvokimas, žinojimas, kad teisingu keliu einu. O Jūs,Vilma, atliekate nuostabų darbą, Jūsų nešališkumas mane sužavėjo ir pribloškė. Esu labai dėkinga, kad Jūs savo asmeniniu pavyzdžiu netiesiogiai mokote kitus, būti tokiais. Gal ne kiekvienas ir pastebi, bet mane tai sužavėjo, dėkoju labai.
Dovilė
Scroll to Top