fbpx

Pasauliniai santykiai. Teta gydymo seminaras Kaune

liepos 10 d. 10:00 iki liepos 14 d. 17:00

Tai gilus transformacinis seminaras, kuriame išsilaisvinsite iš praeities, glūdinčios jūsų genuose, kad galėtumėte žengti į ateitį LAISVI.

Šiame seminare dirbsime su mumyse glūdinčiais kultūriniais įsitikinimais – su praeities ir dabarties problemomis, susijusiomis su skirtingomis rasėmis, religijomis ir žmonėmis. Kai šie įsitikinimai yra suvokiami, jie transformuojasi ir giliai paslėpti seni nusistatymai bei neapykanta pasileidžia.  Tada galime priimti visas tautas, pasaulio šalis ir skirtingus žmones su besąlygine meile.

 

Registracija. SPAUSTI ČIA.

 

– Ar pastebėjote, kad vienoje pasaulio vietoje jaučiatės puikiai, o kitoje – siaubingai: susergate, jums nesiseka, žmonės su jumis blogai elgiasi arba jūs tampate piktas…?

– Ar pastebėjote, kad sabotuojate save, neigiate ir kovojate su savimi viduje?

VISA TAI GALI BŪTI JŪSŲ GILUMINĖS PROGRAMOS.

Šiais laikais, „sumažėjusiame” pasaulyje, kai skirtingos kultūros turi daug didesnę galimybę  susisiekti lėktuvų ir informacijos amžiaus dėka, mums ypač aktualu gebėti suprasti, atjausti kitas kultūras ir su atvira širdimi priimti jų skirtumus. Studentai nustemba pamatę, kiek daug negatyvių, nesąmoningų minčių, jausmų ir emocijų iškyla į šviesą, dirbant su šiais įsitikinimais. Daugeliu atvejų tai genetiniai (protėvių) įsitikinimai, tačiau jie glūdi mūsų pasąmonės gilumoje ir kelia baimę, pyktį ir neapykantą, nukreiptus į kitų šalių, tautų, teritorijų ar religijų skirtumus. Dažnas ir nežino tokius įsitikinimus turįs. „Pasaulinių santykių” kursas yra galingas išlaisvinantis įrankis, kuris pirmiausia pašalina VIDININĮ KONFLIKTĄ ir tai akimirksniu atsiliepia į IŠORĘ – į mūsų santykius, aplinką, pasaulį.

Seminarą veda: teta gydymo meistrė Vilma Urbanavičienė
Seminaro vieta: Kaune Šviesos namuose.

Oficiali seminaro kaina: 700 Eur. Registruojantis ir sumokant 75 Eur avansą iš anksto (iki liepos 1 d .) – 575 Eur.

 

Registracija. SPAUSTI ČIA.

 

Trukmė: 5 dienos 10-17 val.

Dalyvauti galima pabaigus Giluminių kasinėjimų kursą.

Rekvizitai avansui:
Vilma Urbanavičienė
LT527300010034226734
paskirtis: PS.07.10

Scroll to Top