fbpx
Trumpai apie „ThetaHealing®“ 2

Trumpai apie „ThetaHealing®“

1995 metais Vianai Stibal, trijų mažų vaikų mamai, buvo diagnozuota sunki liga. Išgyti nepadėjo joks šiuolaikinės ir alternatyviosios medicinos gydymo būdas, kol galiausiai ji nusprendė išbandyti vieną paprastą metodą, kurį naudodavo savo darbe, intuityviai nuskaitydama informaciją apie žmogų. Apimta džiaugsmo, kad jai pavyko akimirksniu save išgydyti, Viana pradėjo naudoti šį metodą seansų su klientais metu ir pamatė, kaip žmonės vienas po kito stebuklingai išgyja.

Iš esmės „ThetaHealing“ yra taikomoji kvantinė fizika. Naudodamas theta smegenų bangas, iki šiol laikytas prieinamomis tik giliame miege ar pažengusių jogų meditacijoje, praktikuotojas gali susijungti su universalia dieviška Visa, Kas Yra, Kūrėjo energija, susisieti su ja ir tapti liudininku, kaip ji išgydo fizinį kūną, atpažinti bei pakeisti varžančius įsitikinimus.

Kadangi vis daugiau medicinos duomenų pradedama laisvai viešinti internete, daugybė žmonių ėmė pastebėti neįprastus dalykus. Tyrėjai nekreipė dėmesio į nepaprastus atvejus, kai žmonės pasveikdavo patys: pribloškianti daugybė atvejų, kurie buvo tiesiog ignoruojami ir apibūdinami kaip „savaiminė remisija“. Pagaliau, visagalės daugianacionalinės farmacinės įmonės skleidžia vienintelę dogmą: jeigu koks nors negalavimas nebuvo išgydytas naudojant (mūsų) tabletes – į tai neverta gilintis. Pagal jas, išgijimo priežastis gali būti tik produktas, ant kurio yra jų prekės ženklas (ir atitinkanti etiketė su kaina!)

vianna-stibalDaugiau nei prieš dešimtmetį mokslininkė Vianna Stibal ėmė galvoti, kaip suvesti draugėn visus pažangiausius įvairių sričių mokslinius tyrimus: dalelių fiziką, neurologinius tyrimus ir atvejus, priskiriami „savaiminei remisijai“. Galiausiai 2011 m. ji nusprengė sukurti vieną bendrą instituciją, kur galėtų pristatyti savo tęstinių tyrimų rezultatus ir pasidalinti jais su pasauline auditorija, paskatinti dialogą ir padrąsinti prie jos prisijungti žmones, norinčius plėsti savo žinias. Buvo įsteigtas institutas THINK.

Scroll to Top